Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Everest Lumi Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Scissors Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Amazon.com.tr

1.052,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1062.06
Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Civatech

1.040,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1040.67
Everest Lumı KM-BT903 Pembe 3in1 3 Bt + 2.4 1600DPI Ultra Ince Q 4 Cihaz Bağlantılı Scissors Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Hepsiburada | 26 yorum

1.052,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1052.06
Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Civatech

1.114,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1114.53
Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: CivaTech

1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1139.00
Everest Lumı KM-BT903 Beyaz 3in1 3 Bt + 2.4 1600DPI Ultra Ince Q 4 Cihaz Bağlantılı Scissors Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Civatech | 26 yorum

1.170,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1170.87
EVEREST Lumi KM-BT903 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Klavye ve Mouse Set Beyaz

Satıcı: Civatech

1.235,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1235.97
Everest LUMI KM-BT903 Gri 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Scissors Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Mavilim - Elektronik

1.285,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 1295.43
Everest Lumı Km-Bt903 Gri 3İn1 3 Bt + 2.4 1600Dpi Q 4 Cihaz Bağlantılı Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: ONMARKTR

1.293,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1293.80
Everest Lumı Km-Bt903 Pembe 3İn1 3 Bt + 2.4 1600Dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: ONMARKTR

1.293,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1293.80
Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.304,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1304.16
Everest LUMI KM-BT903 Gri 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q 4 Cihaz Bağlantılı Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: SMALLMAN

1.271,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 1281.17
Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: SMALLMAN

1.271,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 1281.17
EVEREST Lumi KM-BT903 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Klavye ve Mouse Set beyaz

Satıcı: mediamarkt

1.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 1330.00
EVEREST Lumi KM-BT903 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Klavye ve Mouse Set pembe

Satıcı: mediamarkt

1.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 1330.00
Everest LUMI KM-BT903 Pembe 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Q Kablosuz Klavye + Mouse Set

Satıcı: Smallman

1.380,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 1380.38
Everest Lumi Km-Bt903 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Klavye ve Mouse Set Gri 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

17 1399.00
Everest Lumi Km-Bt903 3in1 3 BT + 2.4 1600dpi Ultra İnce Q 4 Cihaz Bağlantılı Klavye ve Mouse Set Pembe 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 1399.00

Everest Lumi Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Everest Lumi Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Everest Lumi Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Everest Lumi Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.