Everest SM-201 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest SM-201 Mouse Fiyatları

Everest SM-201 Usb Kırmızı 1200dpi Optik Kablolu Mouse

Satıcı: ALİŞVERİSDÜNYASI-CENTER

119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 129
Everest SM-201 Usb Mavi 1200dpi Optik Kablolu Mouse

Satıcı: ALİŞVERİSDÜNYASI-CENTER

119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 129
Everest SM-201 Optik Mouse mavi

Satıcı: alisverisdunyasicen | 5 yorum

129,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 129.27
Everest SM-201 Usb Kablolu 1200 DPI Optik Mouse gumus

Satıcı: alisverisdunyasicen

129,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 129.27
Everest SM-201 USB Mavi 1200DPI Optik Kablolu Mouse

Satıcı: Alışverişdünyası-Center | 1 yorum

133,44 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 143.44
Everest Sm-201 Usb Mavi 1200dpi Optik Kablolu Mouse

Satıcı: EcoShop

148,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 158
Everest Sm-201 Usb Turuncu 1200dpi Optik Kablolu Mouse

Satıcı: EcoShop

149,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 159
Everest SM-201 USB Kırmızı 1200DPI Optik Kablolu Mouse

Satıcı: Alışverisdünyasi-center

163,93 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 173.93
Everest SM-201 USB Kırmızı 1200DPI Optik Kablolu Mouse

Satıcı: Alışverişdünyası-Center | 1 yorum

169,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 179
Everest Sm-201 Usb Kırmızı 1200Dpı Optik Kablolu Mouse

Satıcı: Alışverişdünyası Center

157,20 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 167.2
Everest Sm-201 Usb Mavı 1200Dpi Optık Kablolu Mous

Satıcı: OfficeMate

185,80 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 195.8
Everest SM-201 Usb Mavi 1200dpi Optik Kablolu Mouse

Satıcı: OKUR BİLİŞİM

479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 479.00
Everest SM-201 Kablolu USB Mouse Mavi

Satıcı: okurbilisim

479,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 489
Everest SM-201 Kablolu USB Mouse Kırmızı

Satıcı: okurbilisim

479,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 489
Everest SM-201 Usb Kırmızı 1200dpi Optik Kablolu Mouse

Satıcı: OKUR BİLİŞİM

642,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 642.92

Everest SM-201 Mouse Fiyat Geçmişi

Everest SM-201 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Everest SM-201 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 118 mm
• Genişlik (Mouse) 55 mm
• Yükseklik (Mouse) 32 mm
• Ağırlık (Mouse) 82 g
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Everest SM-201 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.