Everest SM-BT11 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest SM-BT11 Mouse Fiyatları

Everest Sm-bt11 Dual Wireless Rgb Rechargeable Battery Şarjlı Mouse Modern Tasarım 431550

Satıcı: Eksik Sepeti

290,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 300
Everest SM-BT11 2 in1 Kablosuz USB Bluetooth Optik Mouse siyah

Satıcı: EksikSepeti | 145 yorum

349,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 349.68
Everest Rgb Ledli Wireless Mouse 1600 Dpi Sm-Bt11

Satıcı: Eksik Sepeti

349,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 349.70
Everest Işıklı Wireless Mouse Dahili Şarj Edilebilir Pil

Satıcı: Eksik Sepeti

364,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 364.72
Everest Işıklı Wireless Mouse Dahili Şarj Edilebilir Pil

Satıcı: Eksik Sepeti

370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 370.00
Everest SM-BT11 2 in1 Kablosuz USB Bluetooth Optik Mouse siyah

Satıcı: ramwhite

371,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 371.07
MOUSE KABLOSUZ WIRELESS 2.4GHZ BLUETOOTH ŞARJ EDİLEBİLİR LEDLİ EVEREST SM-BT11

Satıcı: Eksik Sepeti

376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 376.00
Everest Rgb Ledli Wireless Mouse 1600 Dpi SM-BT11

Satıcı: EKSİK SEPETİ

376,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 386
Everest Işıklı Wireless Mouse Dahili Şarj Edilebilir Pil

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

436,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 436.17
Everest Sm-Bt11 Usb Siyah 2In1 Bluetooth 2.4Ghz Şarj Edilebilir Kablosuz Mouse

Satıcı: EGB Elektronik

438,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 438.90
MOUSE KABLOSUZ WIRELESS 2.4GHZ BLUETOOTH ŞARJ EDİLEBİLİR LEDLİ EVEREST SM-BT11

Satıcı: E-TEKNOMARKET

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 579.00
Everest SM-BT11 Usb Siyah 2in1 Bluetooth ve 2.4GHz Şarj Edilebilir Kablosuz Mouse

Satıcı: evotech bilgisayar | 5754 yorum

617,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 617.00

Everest SM-BT11 Mouse Fiyat Geçmişi

Everest SM-BT11 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Everest SM-BT11 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri KA8 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Raporlama Hızı 125 Hz
• Tarama Hızı 400 IPS
• Hızlanma 40 G
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 50 mm
• Yükseklik (Mouse) 30 mm
• Ağırlık (Mouse) 73 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri Yerleşik Şarj Edilebilir Pil
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Everest SM-BT11 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.