Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest SM-F09 Titanio Mouse Fiyatları

Everest Sm-F09 Titanio Usb 7200Dpı Rgb Ledli Oyuncu Mouse

Satıcı: Teknoraks

325,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 325.90
Everest SM-F09 Titanio USB 7200DPI Rgb Ledli Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: teknoraks | 6 yorum

360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 360.00
Everest TITANIO Usb Gümüş 7200dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse (SM-F09)

Satıcı: Aison

381,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 381.00
Everest TITANIO Usb Gümüş 7200dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse (SM-F09)

Satıcı: Herbirivar

392,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 392.24
EVEREST SM-F09 TITANIO Usb Gümüş 7200dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Teknoraks

415,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 415.80
Everest Sm-F09, Tıtanıo, Rgb Aydinlatma, Usb Kablolu, Programlanabilir 6 Tuslu, Gaming Mouse, 7.200 Dpı, Siyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

436,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 436.70
Everest Sm-F09 Tıtanıo Usb Gümüş 7200Dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

470,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 470.03
EVEREST SM-F09 TITANIO Usb Gümüş 7200dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

507,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 507.84
Everest Sm-F09 Tıtanıo Usb Gümüş 7200Dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

508,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 508.93
EVEREST SM-F09 TITANIO Usb Gümüş 7200dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

461,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 471.2
Everest SM-F09 Titanio USB 7200DPI Rgb Ledli Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

534,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 534.95

Everest SM-F09 Titanio Mouse Fiyat Geçmişi

Everest SM-F09 Titanio Mouse Temel Özellikleri

Optik

Everest SM-F09 Titanio Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Kablo Uzunluğu 180 cm
• Klavye Kablo Özelliği Örgü Kablo

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Instant A825 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 7200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Raporlama Hızı 500 Hz
• Tarama Hızı 60 IPS
• Hızlanma 20 G
• Uzunluk (Mouse) 125 mm
• Genişlik (Mouse) 67 mm
• Yükseklik (Mouse) 38 mm
• Ağırlık (Mouse) 130 g
• Mouse Diğer Özellikler Metal Kaydırma Tekerleği
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Everest SM-F09 Titanio Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.