Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest X-Racer SM-G05 Mouse Fiyatları

Everest SGM-05 X-Racer 7D Makrolu RGB 6400dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: HızlıTeknoloji

377,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 377.11
Everest SGM-05 X-RACER 7D Rgb 6400 Dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: HızlıTeknoloji | 118 yorum

389,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 389.67
Everest Sgm-05 X-Racer 7D Makrolu Rgb 6400Dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Hızlı Teknoloji

389,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 389.70
Everest Sgm-05 X-Racer 7D Makrolu RGB 6400Dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Hızlı Teknoloji

406,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 406.43
Rampage Everest SM-G05 X-RACER 7D RGB 6400Dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: HızlıTeknoloji

419,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 429
Everest SGM-05 X-Racer 7D RGB 6400DPI Optik Gaming Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: HIZLITEKNOLOJİ | 238 yorum

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 419.00
Everest X-Racer 7D Makrolu RGB 6400dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Teknoloji Bayi

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 419.00
Everest SGM-05 X-Racer 7D RGB 6400DPI Optik Gaming Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 238 yorum

463,44 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 473.44
Everest SGM-05 X-RACER 7D Rgb 6400 Dpi Optik Gaming Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: ZEYBİLİŞİM

1.208,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1208.07

Everest X-Racer SM-G05 Mouse Fiyat Geçmişi

Everest X-Racer SM-G05 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Everest X-Racer SM-G05 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Sunplus 199 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 6400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 10 milyon
• Uzunluk (Mouse) 123 mm
• Genişlik (Mouse) 69 mm
• Yükseklik (Mouse) 42 mm
• Ağırlık (Mouse) 137 g
• Mouse Diğer Özellikler Özel Mouse Yazılımı Huano Switch
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Everest X-Racer SM-G05 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Everest X-Racer SM-G05 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.