Everest SMW-555 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest SMW-555 Mouse Fiyatları

Everest MİNİ Wireless Mouse SMW-555 Usb 2.4Ghz Optik gumus

Satıcı: en-katicaret

218,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 218.55
Everest MİNİ Wireless Mouse SMW-555 Usb Siyah 2.4Ghz Optik siyah

Satıcı: en-katicaret

218,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 218.55
Everest SMW-555 Siyah kablosuz 2,4Ghz optik mouse

Satıcı: Segment Store

191,78 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 201.78
Everest SMW-555 USB Pembe 2.4ghz Optik Wireless Mouse

Satıcı: FONKSİYON BİLİŞİM | 60 yorum

210,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 220
Everest

Satıcı: Yahya Akçay enkaticaret

235,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 245
Everest SMW-555 USB Siyah 2.4ghz Optik Wireless Mouse

Satıcı: Segment Store | 60 yorum

229,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 239
EVEREST SMW-555 USB SİYAH 2.4GHZ 1200 DPI OPTİK KABLOSUZ MOUSE

Satıcı: Aytticaret

339,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 339.31
EVEREST SMW-555 USB SİYAH 2.4GHZ 1200 DPI OPTİK KABLOSUZ MOUSE

Satıcı: Arzu Elektronik

353,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 353.52
Everest SMW-555 Usb Beyaz 2.4Ghz Optik Mini Wireless Mouse

Satıcı: Logi

654,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 654.75
Nacario Everest Smw-555 Usb Siyah 1200 Dpı 2.4Ghz Kablosuz Mouse

Satıcı: Nacario

682,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 682.61

Everest SMW-555 Mouse Fiyat Geçmişi

Everest SMW-555 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Everest SMW-555 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 82 mm
• Genişlik (Mouse) 49 mm
• Yükseklik (Mouse) 28 mm
• Ağırlık (Mouse) 39 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)

Everest SMW-555 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.