Everest SMW-666 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest SMW-666 Mouse Fiyatları

KABLOSUZ MOUSE 2.4GHZ 1500DPI BEYAZ EVEREST SMW-666

Satıcı: ElektroSepeti

151,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 151.61
KABLOSUZ MOUSE 2.4GHZ 1500DPI BEYAZ EVEREST SMW-666

Satıcı: x-elektronik

168,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 168.40
Everest Smw-666 Usb Sarı 2.4 Ghz Optik Kablosuz Mouse 1500Dpı

Satıcı: ONMARKTR

150,60 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 160.6
Everest Smw-666 Usb Beyaz 2.4Ghz Optik Wireless Mouse 1500Dpı

Satıcı: ONMARKTR

150,60 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 160.6
Everest Smw-666 Usb Sarı 2.4 Ghz Optik Kablosuz Mouse

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

195,96 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 205.96
Everest Smw-666 Usb Beyaz 2.4ghz Optik Wireless Mouse

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

195,96 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 205.96
Everest SMW-666 USB Sarı Optik Mouse

Satıcı: Elektro Sepeti | 277 yorum

195,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 205
Everest SMW-666 USB Sarı 2.4 Ghz Optik Kablosuz Mouse 1500DPI Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti | 4 yorum

195,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 205
Everest SMW-666 Usb Beyaz 2.4Ghz Optik Wireless Mouse

Satıcı: Mavilim Elektronik

226,96 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 236.96
Everest Smw-666 Usb Mavi 2.4ghz Optik Wireless Mouse

Satıcı: KLASİST

226,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 236.01
Everest SMW-666 USB Sarı 2.4 GHZ Optik Kablosuz Mouse

Satıcı: Daraz e-lektronik

236,55 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 246.55
KABLOSUZ MOUSE 2.4GHZ 1500DPI BEYAZ EVEREST SMW-666

Satıcı: ONMARKTR

237,75 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 247.75
Everest SMW-666 Kırmızı USB 2.4 GHZ Optik Kablosuz Mouse 1500Dpı

Satıcı: SMALLMAN

286,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 286.46
Everest SMW-666 Usb Sarı 2.4Ghz Optik Wireless Mouse (Mavi)

Satıcı: Elektro Sepeti

294,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 304.9
Everest SMW-666 USB Sarı 2.4 GHZ Optik Kablosuz Mouse 1500Dpı

Satıcı: SMALLMAN

268,51 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 278.51

Everest SMW-666 Mouse Fiyat Geçmişi

Everest SMW-666 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Everest SMW-666 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1500 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 100 mm
• Genişlik (Mouse) 62 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 86 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)

Everest SMW-666 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Everest SMW-666 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.