Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Everest UN-795 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Everest Un-795 Siyah Q Usb Kablolu Multimedya

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 399
Everest Un-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

389,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 399
Everest UN-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: Segment Store

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 449.00
Everest Un-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: ONMARKTR

474,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 474.50
Everest Un-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: onlinealisverisyap

487,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 487.70
Everest UN-795 Multimedya Klavye + Optik Mouse Set siyah

Satıcı: onmarktr

499,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 499.18
Everest UN-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: onlinealisverisyap

505,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 505.12
Everest UN-795 Multimedya Klavye + Optik Mouse Set siyah

Satıcı: Smallman

514,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 514.49
Everest UN-795 Multimedya Q Türkçe Kablolu Klavye+Mouse Set

Satıcı: Smallman

542,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 542.12
Everest UN-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: SMALLMAN

543,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 543.23
Everest Un-795, Siyah, Multimedya Türkçe Q, Usb Kablolu, Klavye Mouse Set

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

583,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 583.43
Everest UN-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

650,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 650.07
Everest Un-795 Siyah Usb Q Multimedia Klavye + Mouse Set Kablolu - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

650,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 650.53

Everest UN-795 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Everest UN-795 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik

Everest UN-795 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Uzunluk (Klavye) 440 mm
• Genişlik (Klavye) 145 mm
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Kablo Uzunluğu 115 cm

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Everest UN-795 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.