Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Frisby FK-4825QU Klavye & Mouse Seti Fiyatları

FRISBY FK-4825QU USB Q KABLOLU KLAVYE-MOUSE SET

Satıcı: Nepal Bilişim

509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 519
Frısby Fk-4825Qu Q Türkçe Multimedya Kablolu Klavye Mouse Set Siyah

Satıcı: nepalbilişim

519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 519.00
Frisby Fk-4825Qu Kablolu Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: vebingo

526,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 526.90
Frisby FK-4825QU Multimedya Kablolu Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: nepalbilisim

544,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 544.05
Frisby FK-4825QU Kablolu Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: Nepal Bilişim

551,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 551.93
Frisby FK-4825QU Multimedya Kablolu Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: vebingo

555,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 555.57
FRISBY FK-4825QU USB Q 140cm siyah klavye&mouse se

Satıcı: vebingo

556,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 556.19
Frisby FK-4825QU Kablolu Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse - Siyah

Satıcı: Nepal Bilişim | 2 yorum

561,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 561.72
Frisby FK-4825QU Kablolu Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: vebingo

599,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 599.46
FRISBY FK-4825QU USB Q 140cm siyah klavye&mouse se

Satıcı: Nepal Bilişim

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 649.00
Frisby FK-4825QU Kablolu Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: Elektro Sepeti

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 750.00
Frisby FK-4825QU Kablolu Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: Harcabitmez

927,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

12 937.62

Frisby FK-4825QU Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Frisby FK-4825QU Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Optik

Frisby FK-4825QU Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Frisby FK-4825QU Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.