Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Frisby FK-4830WQ Klavye & Mouse Seti Fiyatları

FRISBY FK-4830WQ KABLOSUZ KLAVYE-MOUSE SET

Satıcı: Nepal Bilişim

692,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 702.85
Frısby Fk-4830Wq Kablosuz Q Türkçe Multimedya Klavye-Mouse Set

Satıcı: nepalbilişim

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 659.00
Frisby FK-4830WQ Kablosuz Multimedya Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: nepalbilisim

692,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 692.85
Frisby FK-4830WQ Kablosuz Multimedya Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: 724alsak

704,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 704.99
Frısby Fk-4830Wq Türkçe Multımedya Kablosuz Klavye Mouse Set

Satıcı: Ucuz Sepet

705,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 705.30
Frisby FK-4830WQ Kablosuz Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: Nepal Bilişim | 22 yorum

724,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 724.47
Frisby FK-4830WQ Kablosuz Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

741,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 741.44
Frisby FK-4830WQ Kablosuz Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: netsipariş

760,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 760.58
FRISBY FK-4830WQ Kablosuz Q Trk Optic Mouse Siyah Multimedya Klavye-Mouse Set

Satıcı: onlinealisverisyap

730,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 740.46
FRISBY Fk- Kablosuz Q Trk Optic Mouse Siyah Multimedya Klavye - Mouse Set

Satıcı: Nepal Bilişim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 799.00
FRISBY Fk- Kablosuz Q Trk Optic Mouse Siyah Multimedya Klavye - Mouse Set

Satıcı: Smallman

873,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 873.89
Frisby Fk-4830Wq Kablosuz Q-Türkçe Multimedya Klavye Mouse Set - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.087,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 1087.17

Frisby FK-4830WQ Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Frisby FK-4830WQ Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mekanik Tuşlar:
Yok

Frisby FK-4830WQ Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 61 mm
• Yükseklik (Mouse) 29 mm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Frisby FK-4830WQ Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.