Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Frisby FK-4885QU Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Frısby FK-4885QU Kablosuz Multımedya Klavye-Mouse

Satıcı: parnet | 3 yorum

623,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 623.10
Frısby FK-4885QU Kablosuz Multimedya Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: parnet

585,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 585.90
FRISBY FK-4885QU KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET MAVİ

Satıcı: Nepal Bilişim

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 639
Frısby FK-4885QU Kablosuz Multimedya Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: nepalbilisim

635,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 635.19
Frısby Fk-4885Qu Kablosuz Klavye Mouse Set Mavi

Satıcı: Ucuz Sepet

659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 659.10
FRISBY FK-4885QU KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET MAVİ

Satıcı: Parnetmarket

664,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 664.45
Frısby Q Tr Fk-4885Qu Kablosuz Multımedya Klavye Mouse Set Siyah Mavi

Satıcı: onlinealisverisyap

680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 680.00
FRISBY FK-4885QU KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET MAVİ

Satıcı: onlinealisverisyap

702,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 702.68
Frisby FK-4885QU Kablosuz Q-Türkçe Multimedya Klavye & Mouse

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE

740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 740.00
FRISBY FK-4885QU KABLOSUZ MULTIMEDYA KLAVYE-MOUSE

Satıcı: Nepal Bilişim

769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 769.00
FRISBY FK-4885QU KABLOSUZ MULTIMEDYA KLAVYE-MOUSE

Satıcı: MİKRONBİL

757,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 767.97

Frisby FK-4885QU Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Frisby FK-4885QU Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mekanik Tuşlar:
Yok

Frisby FK-4885QU Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Frisby FK-4885QU Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.