Frisby FM-G3315K Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Frisby FM-G3315K Mouse Fiyatları

Frisby FM-G3315K 2400DPI Gaming Kablolu Optik Mouse - Siyah

Satıcı: Myshop | 8 yorum

341,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 341.52
Frisby Fm-G3315k 2400Dpı Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Elektro Sepeti

311,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 311.30
Frisby Fm-G3315k 2400Dpı Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: ONMARKTR

315,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 315.80
Frisby FM-G3315K Işıklı Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: RYANS TEKNOLOJİ

377,72 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 387.72
Frisby Fm-G3315K 2400Dpı Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: SMALLMAN

380,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 380.13
Frisby FM-G3315K 2400DPI Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Harcabitmez

401,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 401.02
FRISBY FM-G3315K 2400DPI Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Smallman

401,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 401.43
Frisby FM-G3315K 2400DPI Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: SMALLMAN

363,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 373.93
Frisby 2400Dpi Gaming Kablolu Optik Mouse Fm-G3315K - Siyah

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

428,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 428.26
FRISBY FM-G3315K 2400DPI Gaming Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Teknomeda

552,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 552.17
Frisby FM-G3315K 2400DPI Gaming Kablolu Mouse (Siyah)

Satıcı: Teknomeda Bilişim

510,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 520.45

Frisby FM-G3315K Mouse Fiyat Geçmişi

Frisby FM-G3315K Mouse Temel Özellikleri

Optik

Frisby FM-G3315K Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Farklı Yüzeylere Uyumlu
• Mouse Azami Hassasiyet 2400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 125 mm
• Genişlik (Mouse) 66 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yan Yüzeyler
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Frisby FM-G3315K Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.