Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Galax HOF Ace M2 Mouse Fiyatları

Galax Hof Ace M2 White Argb Kablosuz Gaming Mouse (G-MGHM2P708RG2BW-GXLG) - Beyaz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3533.07
Galax Hof Ace M2 White Argb Kablosuz Gaming Mouse (G-Mghm2P708Rg2Bw-Gxlg)

Satıcı: Betaplus

3.413,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 3413.43
GALAX Hall Of Fame ACE M2 White ARGB Kablosuz Gaming Mouse – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 3.269,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3279
GALAX Hall Of Fame ACE M2 White ARGB Kablosuz Gaming Mouse – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 3.269,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3279
Galax Hof Ace M2 Black Argb Kablosuz Gaming Mouse (G-Mghm2P708Rg2Bb-Gxlg)

Satıcı: Betaplus

3.520,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 3520.13
GALAX Hall Of Fame ACE M2 BLACK ARGB Kablosuz Gaming Mouse - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 3.377,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3387.96
GALAX Hall Of Fame ACE M2 BLACK ARGB Kablosuz Gaming Mouse - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 3.379,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3389.01
GALAX HOF ACE M2 White ARGB Kablosuz Gaming Mouse (G-MGHM2P708RG2BW-GXLG)

Satıcı: Betaplus

3.579,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3579.84
GALAX HOF ACE M2 White ARGB Kablosuz Gaming Mouse Beyaz G-MGHM2P708RG2BW-GXLG

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

3.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 3639
Galax Hof Ace M2 Black Argb Kablosuz Gaming Mouse (G-MGHM2P708RG2BB-GXLG) - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

3.653,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3653.97
GALAX HOF ACE M2 BLACK ARGB Kablosuz Gaming Mouse (G-MGHM2P708RG2BB-GXLG)

Satıcı: Betaplus

3.704,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3704.64
GALAX HOF ACE M2 BLACK ARGB Kablosuz Gaming Mouse Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 3759
GALAX HOF ACE M2 White ARGB Kablosuz Gaming Mouse (G-MGHM2P708RG2BW-GXLG) 4.945,52 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4955.52
GALAX HOF ACE M2 BLACK ARGB Kablosuz Gaming Mouse (G-MGHM2P708RG2BB-GXLG) 5.112,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5122.7

Galax HOF Ace M2 Mouse Fiyat Geçmişi

Galax HOF Ace M2 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Galax HOF Ace M2 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Yok
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları G-MGHM2P708RG2BB-GXLG G-MGHM2P708RG2BW-GXLG

Galax HOF Ace M2 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.