Gamdias Hades M3 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Gamdias Hades M3 Mouse Fiyatları

Gamdıas Hades M3, Rgb Aydinlatma, Kablosuz, Bluetooth Ve Kablolu Baglanti, 7 Tuslu, Sarj Edilebilir, Type-C, Gaming Mouse, 10.000 Dpı, Siyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.213,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1213.30
GAMDIAS HADES M3, RGB Aydınlatma, 2.4Ghz ve Bluetooth Kablosuz, 7 Tuşlu, Şarj Edilebilir, Type-C, Gaming Mouse, 10.000 DPI, Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

1.336,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 1346.73
GAMDIAS HADES M3, RGB Aydınlatma, Kablosuz, Bluetooth ve Kablolu Bağlantı, 7 Tuşlu, Şarj Edilebilir, Type-C, Gaming Mouse, 10.000 DPI, Siyah

Satıcı: UZMANLARPC

1.365,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 1365.74
Teknoteg - Rsr - Gamdıas Hades M3, Rgb Aydınlatma, Kablosuz, Bluetooth ve Kablolu Bağlantı, 7 Tuşlu, Şarj Edilebilir, Type-C, Gaming Mouse, 10000DPI, Siyah - Çok Renkli

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

1.436,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1436.62
Gamdıas Hades M3, Rgb Aydınlatma, 2.4Ghz Ve Bluetooth Kablosuz, 7 Programlanabilir Buton, Şarj Edilebilir, Type-C, Gamin

Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ

1.460,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1460.40
GAMDIAS HADES M3, RGB Aydınlatma, 2.4Ghz ve Bluetooth Kablosuz, 7 Tuşlu, Şarj Edilebilir, Type-C, Gaming Mouse, 10.000 DPI, Siyah

Satıcı: MAESKO

1.712,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 1712.66
Gamdias Gamdıas Hades M3, Rgb Aydınlatma, 2.4ghz ve Bluetooth Kablosuz, 7 Tuşlu, Şarj Edilebilir, Type-C, Gaming Mouse, 10.000 Dpı, Siyah

Satıcı: Kazan Hobi Hediyelik Promosyon

1.922,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1922.81

Gamdias Hades M3 Mouse Fiyat Geçmişi

Gamdias Hades M3 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Gamdias Hades M3 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Gamdias Hades M3 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.