Gamdias Hermes E2 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Gamdias Hermes E2 Klavye Fiyatları

Gamdıas Hermes-E2, Usb Kablolu, İngilizce, Mekanik, 7 Renk, Gaming Klavye

Satıcı: onlinealisverisyap

1.275,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1275.10
Gamdıas Hermes-E2, Usb Kablolu, Ingilizce, Mekanik Switch, 7 Renk, Gaming Klavye

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.279,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1279.60
Gamdias Gamdıas Hermes-E2, Usb Kablolu, İngilizce, Mekanik, 7 Renk, Gaming Klavye

Satıcı: onlinealisverisyap

1.298,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1298.78
Gamdıas Hermes-e2, Usb Kablolu, İngilizce, Mekanik Switch, 7 Renk, Gaming Klavye

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.389,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1389.80
GAMDIAS HERMES-E2, USB Kablolu, İngilizce, Mekanik Switch, 7 Renk, Gaming Klavye

Satıcı: UZMANLARPC

1.419,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1419.23
Gamdıas Hermes-E2, USB Kablolu, Ingilizce, Mekanik, 7 Renk, Gaming Klavye

Satıcı: Gamemar

1.423,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1423.98
GAMDIAS HERMES-E2, USB Kablolu, İngilizce, Rainbow Backlight, Blue Mekanik Switch, Gaming Klavye

Satıcı: MAESKO

1.800,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 1800.71
Gamdias Gamdıas Hermes-E2, USB Kablolu, Ingilizce, Rainbow Backlight, Blue Mekanik Switch, Gaming Klavye

Satıcı: Kazan Hobi Hediyelik Promosyon

2.026,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2026.36

Gamdias Hermes E2 Klavye Fiyat Geçmişi

Gamdias Hermes E2 Klavye Temel Özellikleri

Var

Gamdias Hermes E2 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili İngilizce
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Yok
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Markası Gamdias
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı Tümü
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Klavye Raporlama Hızı 1000 Hz
• Klavye Gövdesi Metal Gövde
• Uzunluk (Klavye) 370 mm
• Genişlik (Klavye) 140 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Gaming Mode (Win & Alt+Tab vs.İptali) Dahili Hafıza Değiştirilebilir WASD Tuşları
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm

Gamdias Hermes E2 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.