Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Yok

GameBooster G69K Outlander Klavye Fiyatları

GameBooster GB-G69K Rainbow Kablolu Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Prime

420,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 420.42
Gamebooster Gb-G69k Rainbow Kablolu Oyuncu Klavyesi

Satıcı: tulparlife

445,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 445.50
Gamebooster Outlander G69K Kablolu Rainbow Membrane Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

499,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 499.61
GameBooster GB-G69K Outlander Rainbow Aydınlatmalı Membrane Oyun Klavyesi

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

513,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 513.22
GameBooster GB-G69K Rainbow Kablolu Oyuncu Klavyesi

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

517,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 517.82
GameBooster G69K "Outlander" Rainbow Aydınlatmalı Membrane Oyun Klavyesi (GB-G69K)

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 920 yorum

571,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 571.90
GameBooster GB-G69K Outlander Rainbow Aydınlatmalı Membrane Oyun Klavyesi

Satıcı: Hira Teknoloji

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 599.00
GAMEBOOSTER Gb-g69k Usb Q Trk Rainbow Aydınlatmalı Siyah Gaming Klavye

Satıcı: İRON TECH

603,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 603.00
Gamebooster Outlander G69K Kablolu Rainbow Membrane Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: ERENPAZARLAMA

609,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 609.15
GameBooster G69K "Outlander" Rainbow Aydınlatmalı Membrane Oyun Klavyesi (GB-G69K)

Satıcı: Hepsiburada | 920 yorum

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 639.00
GAMEBOOSTER Gb-g69k Usb Q Trk Rainbow Aydınlatmalı Siyah Gaming Klavye

Satıcı: MYROX_TEKNOLOJİ_ÜRÜNLERİ

670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 670.00
Gamebooster G69k Outlander Raınbow Usb Kablolu Gamıng Q Klavye Gb-G69k

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

768,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 768.30
GameBooster G69K "Outlander" Rainbow Aydınlatmalı Membrane Oyun Klavyesi (GB-G69K)

Satıcı: BERKE GRUP

1.097,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1107.09

GameBooster G69K Outlander Klavye Fiyat Geçmişi

GameBooster G69K Outlander Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

GameBooster G69K Outlander Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi LED
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı 26
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Uzunluk (Klavye) 453 mm
• Genişlik (Klavye) 169 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var

GameBooster G69K Outlander Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.