Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

GameBooster M630 Prime Mouse Fiyatları

Gamebooster Gb-M630 Usb Rgb Led Aydınlatmalı 3200Dpi Gaming Optic Siyah Mouse !!!!!Outlet!!!!! Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SECEDİT

278,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 278.10
GameBooster GB-M630 USB RGB Led Aydınlatmalı 3200dpi Gaming Optic Siyah Mouse

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR | 284 yorum

399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 399.99
Gamebooster GB-M630 USB RGB Led Aydınlatmalı Mouse siyah

Satıcı: teknohangar

371,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 371.07
Gamebooster GB-M630 USB RGB Led Aydınlatmalı Mouse siyah

Satıcı: biotech

371,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 371.99
GameBooster GB-M630 USB RGB Led Aydınlatmalı 3200dpi Gaming Optic Siyah Mouse

Satıcı: ebruli Işler | 284 yorum

400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 400.00
ShadesU GameBooster, M630 "Prime",7 Renk RGB Aydınlatmalı Profesyonel Oyuncu Mouse

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

409,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 419
GAMEBOOSTER Örgü Kablo Rgb Mouse Profesyonel Mouse Oyuncu Mouse Gaming Mouse

Satıcı: BİOTECH BİLGİSAYAR

429,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 429.90
Gamebooster M300 Steel RGB 6400Dpi Usb Oyuncu Mouse

Satıcı: OemPlay

484,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 484.90
Gamebooster M630 "Prime" 7 Renk Rgb Aydınlatmalı Profesyonel Oyuncu Mouse

Satıcı: BilgePazar

949,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 949.20

GameBooster M630 Prime Mouse Fiyat Geçmişi

GameBooster M630 Prime Mouse Temel Özellikleri

Optik

GameBooster M630 Prime Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 3200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 20 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 125 Hz
• Uzunluk (Mouse) 116 mm
• Genişlik (Mouse) 63 mm
• Yükseklik (Mouse) 38 mm
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

GameBooster M630 Prime Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.