Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

GameBooster M700 Air Force Mouse Fiyatları

Gamebooster GB-M700 Air-Force RGB Aydınlatmalı Ultra Hafif Profesyonel Oyuncu Mouse

Satıcı: Prime

547,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 547.82
Gamebooster M700 Air Force Profesyonel Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: e-studio

743,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 743.07
GAMEBOOSTER Aır Force 5000dpi Usb Rgb Gaming Mouse Gb-m700

Satıcı: The Bilgisayar Ankara

790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 790.00
Gamebooster M700 Air Force Profesyonel Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: fakotekteknoloji

836,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 836.07
M700 Air Force Rgb 10000 Dpı Hafif Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Fakotek Teknoloji

836,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 836.10
GameBooster M700 Air Force RGB 10000 DPI Hafif Siyah Gaming Mouse - Çok Renkli

Satıcı: Fakotek Teknoloji | 165 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 899.00
GameBooster M700 Air Force RGB 10000 DPI Hafif Siyah Gaming Mouse - Çok Renkli

Satıcı: EYMELeStore | 165 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 899.00
GAMEBOOSTER M700 Uyumlu Air Force RGB 10000 DPI Hafif Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Fakotek Teknoloji

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 899.00
Gamebooster M700 ''Air-Force'' Rgb Aydınlatmalı Profesyonel Oyuncu Mouse

Satıcı: BilgePazar

1.641,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1641.60
GAMEBOOSTER GAMEBOOSTER M700 Air-Force RGB 10.000dpi USB Oyuncu Mouse

Satıcı: corebilgisayar

1.616,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1626.19

GameBooster M700 Air Force Mouse Fiyat Geçmişi

GameBooster M700 Air Force Mouse Temel Özellikleri

Optik

GameBooster M700 Air Force Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri PixArt PMW3325 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 10000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 6 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 10 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 1000 Hz
• Hızlanma 20 G
• Mouse Diğer Özellikler Omron Switch
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

GameBooster M700 Air Force Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.