Gamepower Fenix Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Gamepower Fenix Mouse Fiyatları

Gamepower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/bluetooth/2.4g) Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum | 31 yorum

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1259.00
GamePower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1209
GamePower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1209
GamePower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1259.00
Gamepower Fenix 24.000dpı Triple Mode Kablolu/bluetooth/2.4g Siyah Gaming Mouse Fenix siyah

Satıcı: teknolojimarketim

1.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1269.00
GamePower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

1.289,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1289.13
Gamepower Fenix 24.000dpı Triple Mode Kablolu/bluetooth/2.4g Beyaz Gaming Mouse Fenix beyaz

Satıcı: teknolojimarketim

1.319,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1319.67
GamePower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

1.376,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1376.43
Gamepower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/bluetooth/2.4g) Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum | 31 yorum

1.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1419.00
GamePower Fenix 24.000DPI Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1499.00
Gamepower Fenix 24.000Dpı Triple Mode (Kablolu/Bluetooth/2.4G) Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Techburada

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1699.00

Gamepower Fenix Mouse Fiyat Geçmişi

Gamepower Fenix Mouse Temel Özellikleri

Optik

Gamepower Fenix Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Gamepower Fenix Mouse Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Burak Y******* Profil Resmi

24 yorum

Burak Y******* Accelerated speed 35g yazıyo epey güncelle Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Burak Y******* Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.