Gamepower Kyojin Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Gamepower Kyojin Mouse Fiyatları

Gamepower Kyojin 12.800dpı 7 Tuş Rgb Optik Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 679
Gamepower Kyojin 12800 Dpi 7 Tuşlu Rgb Makrolu Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Aptek Teknoloji

619,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 619.83
Gamepower Kyojin 12800 Dpi 7 Tuşlu Rgb Makrolu Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: APTEK

638,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 638.10
GamePower Kyojin 12.800DPI 7 Tuş RGB Optik Gaming Mouse

Satıcı: Aptekteknoloji

651,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 651.11
Gamepower Kyojin RGB 12800 DPI Kablolu Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: AptekTeknoloji

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 659.00
Gamepower Kyojin 12800 Dpi 7 Tuşlu Rgb Makrolu Gaming Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: Aptek | 331 yorum

669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 669.00
GamePower 12.800DPI 7 Tuşlu Rgb Makrolu Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Aptek Teknoloji

685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 685.00
Gamepower Kyojin 12.800DPI 7 Tuş Rgb Optik Gaming Mouse - Siyah

Satıcı: SmartHanem

798,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 798.87
Gamepower Kyojin 12800 Dpi 7 Tuşlu Rgb Makrolu Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: incehesap

802,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 802.62
Gamepower Kyojin Rgb 6400 Dpı 7 Tuş Optik Oyuncu Mouse

Satıcı: Ucuz Sepet

813,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 813.30
Gamepower Kyojin RGB 12800 DPI Kablolu Oyuncu Mouse siyah

Satıcı: UcuzSepet | 56 yorum

813,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 813.84
GamePower Kyojin 12.800DPI 7 Tuş RGB Optik Gaming Mouse

Satıcı: incehesap

839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 839.00
GamePower Kyojin 12.800DPI 7 Tuş RGB Optik Gaming Mouse

Satıcı: Teknorya

849,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 849.56

Gamepower Kyojin Mouse Fiyat Geçmişi

Gamepower Kyojin Mouse Temel Özellikleri

Optik

Gamepower Kyojin Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Sunplus 199 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 6400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 6 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 10 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 125 Hz
• Hızlanma 12 G
• Uzunluk (Mouse) 125 mm
• Genişlik (Mouse) 68 mm
• Yükseklik (Mouse) 40 mm
• Ağırlık (Mouse) 128 g
• Mouse Diğer Özellikler DPI Ayarına Göre Değişen LED Işık Huano Switch
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Gamepower Kyojin Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.