Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Fiyatları

GamePower Ogre Raınbow Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

Satıcı: DeltaBilgisayar

1.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1557.00
Gamepower Ogre Rainbow 60M Red Switch Türkçe Q Mekanik Gaming Klavye siyah

Satıcı: DeltaBilgisayar | 8 yorum

1.660,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1660.05
GamePower Mekanik Kırmızı Switch Klavye Kablolu Oyun İçin Kare Tuş Formu ile

Satıcı: Fay-Teknoloji | 829 yorum

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1849.00
Gamepower Ogre Rainbow 60M Gamepower Red Switch Türkçe Q Usb Mekanik Gaming Klavye - 3 Yıl Garantili

Satıcı: Ucuz Sepet

1.942,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 1942.40
Gamepower Ogre Rainbow Kırmızı Switch Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Ucuz Sepet

1.943,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 1943.30
Gamepower Ogre Rainbow 60M Red Switch Türkçe Q Mekanik Gaming Klavye siyah

Satıcı: UcuzSepet | 6 yorum

1.944,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1944.50
Gamepower Ogre Rainbow 60M Gamepower Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Gaming Klavye - 3 Yıl Garantili

Satıcı: UcuzSepet | 56 yorum

2.089,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 2089.86
GamePower Ogre Rainbow Red Switch Mekanik Klavye

Satıcı: TECHBURADA

2.230,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 2230.03
GamePower Ogre Raınbow Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Arttablo

2.517,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2517.06

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Fiyat Geçmişi

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Ürün Ailesi

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Kırmızı Anahtar 1.557,00 TL
Gamepower Ogre Rainbow Blue Klavye Mavi Anahtar 1.561,47 TL

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Temel Özellikleri

Var

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi LED
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Markası Outemu
• Mekanik Tuş Özellikleri Kırmızı Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı Tümü
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Klavye Raporlama Hızı 150 Hz
• Klavye Gövdesi Alüminyum Gövde
• Bilek Desteği Var
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Kablo Uzunluğu 170 cm

Gamepower Ogre Rainbow Red Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.