Gamepower Translucent Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Gamepower Translucent Mouse Fiyatları

Gamepower Translucent 10.000 Dpi Rgb Pro Gaming Oyuncu Mouse Macrolu

Satıcı: Teknoreyonum

768,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 778.55
Gamepower Translucent RGB 10.000 DPI Kablolu Optik Oyuncu Mouse seffaf

Satıcı: teknolojimarketim | 30 yorum

836,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 836.07
GamePower 10.000DPI 7 Tuş RGB Profesyonel Optik Gaming Mouse

Satıcı: Teknoreyonum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 849.00
Gamepower Translucent 10.000 Dpı Rgb Pro Gaming Oyuncu Mouse Macrolu

Satıcı: Teknoreyonum

872,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 872.03
GamePower Translucent 10.000DPI 7 Tuş RGB Profesyonel Optik Gaming Mouse - Pembe

Satıcı: Teknoreyonum | 112 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 899.00
Gamepower Translucent 10.000 Dpı 7 Tuş Rgb Profesyonel Optik Gaming Mouse

Satıcı: Ucuz Sepet

971,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 971.00
Gamepower Translucent RGB 10.000 DPI Kablolu Optik Oyuncu Mouse seffaf

Satıcı: UcuzSepet

971,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 971.30
GamePower Translucent 10.000 Dpı Rgb Pro Gaming Oyuncu Mouse Macrolu

Satıcı: Arttablo

1.266,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1266.57
Gamepower Translucent 10.000 Dpi Rgb Pro Gaming Oyuncu Mouse Macrolu - Option-1

Satıcı: sheron style

2.002,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 2002.72

Gamepower Translucent Mouse Fiyat Geçmişi

Gamepower Translucent Mouse Temel Özellikleri

Optik

Gamepower Translucent Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri PixArt PMW3325 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 10000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 7 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 20 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 1000 Hz
• Hızlanma 20 G
• Mouse Diğer Özellikler Yazılım Desteği
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Gamepower Translucent Mouse Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Miroslaw L**** Profil Resmi

1 yorum

Miroslaw L**** Zula oyununda bizzat kendim test ettim espor oyuncuları için kullanım kolaylığı sağlanmış ışıklandırma sevenler içinde ayrı bir güzel göresel olmuş. " Ben AMT <KARACA> Olarak bu ürünü esporcular için tavsiye ediyorum. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.