Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Gravastar Mercury V75 HE X Pro Klavye & Mouse Seti Fiyatları

GravaStar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + XPro 32.000 DPI RGB Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Siyah

Satıcı: Desibela

17.459,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 17459.13
GravaStar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + XPro 32.000 DPI RGB Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Gri

Satıcı: Desibela

17.459,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 17459.13
Gravastar Mercury V75 Kablolu Manyetik Gaming Klavye ve XPro Kablosuz Optik Mouse Seti, Mecha Gray

Satıcı: Desibela

17.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 17999.10
Gravastar Mercury V75 Kablolu Manyetik Gaming Klavye ve XPro Kablosuz Optik Mouse Seti, Stealth Blac

Satıcı: Desibela

17.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 17999.10
GravaStar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + XPro 32.000 DPI RGB Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Siyah

Satıcı: Desibela

18.899,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 18899.06
GravaStar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + XPro 32.000 DPI RGB Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Gri

Satıcı: Desibela

18.899,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 18899.06
Gravastar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + Xpro 32.000 Dpı Rgb Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Gri

Satıcı: DESİBELA

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 19999.00
Gravastar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + Xpro 32.000 Dpı Rgb Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Siyah

Satıcı: DESİBELA

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 19999.00
GravaStar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + XPro 32.000 DPI RGB Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Gri 19.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 20009
GravaStar Mercury V75 Hall Effect, Rapid Trigger 8.000 Hz Kablolu Manyetik Klavye + XPro 32.000 DPI RGB Kablosuz Mouse Oyuncu Seti, Siyah 19.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 20009
Gravastar V75 Manyetik Kablolu Gaming Klavye, XPro Kablosuz Optik Mouse ve Mousepad Oyuncu Seti (Stealth Black)

Satıcı: desibela

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 21009

Gravastar Mercury V75 HE X Pro Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Gravastar Mercury V75 HE X Pro Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Var
Optik
Mekanik Tuşlar:
Var

Gravastar Mercury V75 HE X Pro Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Gravastar Mercury V75 HE X Pro Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.