Hadron G370 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Hadron G370 Mouse Fiyatları

Hadron G370 Rgb 6 Buttons USB Oyuncu Mouse (1,50CM Kablo Uzunluğu) - Çok Renkli

Satıcı: KRAL BİLİŞİM

398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 398.00
Hadron G370 Rgb 6 Buttons Usb Oyuncu Mouse (1,50cm Kablo Uzunluğu)

Satıcı: KRAL BİLİŞİM

366,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 366.72
Hadron G370 Rgb 6 Buttons Usb Oyuncu Mouse (1,50cm Kablo Uzunluğu)

Satıcı: Fizyontek

391,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 391.59
Hadron G370 Gaming Mouse 3600 Dpı Rgb - Siyah

Satıcı: TEKNOSANAY

402,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 402.60
Hadron G370 3600Dpi Rgb Ledli 1.50Mt Usb Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: Fizyontek

404,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 404.70
Hadron G370 3600dpi RGB Ledli 1.50mt USB Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: Fizyontek

413,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 413.65
Hadron G370 3600dpi RGB Ledli 1.50mt USB Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: Fizyontek

440,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 sn önce

7 450.68
Hadron G370 3600dpi RGB Ledli 1.50mt USB Kablolu Oyuncu Mouse-Siyah

Satıcı: Fizyontek

435,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 445.59
Hadron G370 Rgb 6 Buttons Usb Kablolu Oyuncu Mouse (1,50Cm Kablo Uzunluğu)

Satıcı: pazareyle

620,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 620.81
Hadron G370 Rgb 6 Buttons Usb Kablolu Oyuncu Mouse (1,50Cm Kablo Uzunluğu) - Siyah

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

633,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 633.45
Hadron G370 Gaming Mouse 3600 DPI RGB Aydınlatmalı 6 Tuşlu Siyah

Satıcı: TeknoFun Store

685,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 695.34

Hadron G370 Mouse Fiyat Geçmişi

Hadron G370 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Hadron G370 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Ergonomik
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 3600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Uzunluk (Mouse) 116 mm
• Genişlik (Mouse) 73 mm
• Yükseklik (Mouse) 43 mm
• Ağırlık (Mouse) 123 g
• Mouse Diğer Özellikler Elden Kaymayan Ergonomik Tasarım Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek Parmak Destekleri
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Hadron G370 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.