Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Havit Gamenote KB885L Klavye Fiyatları

Havit Gamenote KB885L Rgb Backlit Gaming Mekanik Klavye Profesyonel Gasket

Satıcı: LUCKY TREND | 122 yorum

1.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1439.00
Havit Gamenote KB885L RGB Backlit Gaming Mekanik Klavye Beyaz

Satıcı: LUCKY TREND

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1439
Havit Gamenote RGB Backlit Gaming Mekanik Klavye Beyaz

Satıcı: LUCKY TREND

1.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1469.00
Havit Gamenote KB885L Rgb Backlit Gaming Mekanik Klavye beyaz

Satıcı: luckytrend | 4 yorum

1.499,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1499.15
Havit Gamenote Kb885l Rgb Backlit Gaming Mekanik Klavye Beyaz

Satıcı: Lotus-Tech

1.533,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 1533.60
Havit Gamenote Kb885l Rgb Backlit Gaming Mekanik Klavye Beyaz

Satıcı: Lotus-Tech

1.533,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 1533.60
Havit Gamenote KB885L RGB Backlit Gaming Mekanik Klavye Beyaz

Satıcı: LUCKY TREND

1.565,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 1565.60
Havit Gamenote KB885L RGB Backlit Gaming Mekanik Klavye Profesyonel Gasket

Satıcı: LUCKY TREND

1.599,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 1599.53
Havit Kb885l Rgb Mekanik Gaming Klavye Tr Beyaz

Satıcı: TEKNOSA

1.599,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 1599.53
Havit Gamenote KB885L Rgb Backlit Gaming Mekanik Klavye beyaz

Satıcı: teknosa

1.607,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1607.78
Havit Gamenote KB885L RGB Backlit Gaming Mekanik Türkçe Klavye Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1659
Havit Kb885l Rgb Mekanik Gaming Klavye Tr Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 1649.00
Havit Kb885l Rgb Mekanik Gaming Klavye Tr Beyaz 1.649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1659
Havit Gamenote Kb885L RGB Backlit Gaming Mekanik Türkçe Klavye Beyaz 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 2399.00

Havit Gamenote KB885L Klavye Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote KB885L Klavye Temel Özellikleri

Var

Havit Gamenote KB885L Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Markası Jixian
• Mekanik Tuş Özellikleri Kırmızı Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Uzunluk (Klavye) 387 mm
• Genişlik (Klavye) 140 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Oyun Modu (Windows Tuşlarının İptali)
• Klavye Kablo Uzunluğu 180 cm
• Klavye Kablo Özelliği Çıkarılabilir Kablo

Havit Gamenote KB885L Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.