Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Havit Gamenote MS1037CM Mouse Fiyatları

Havit Gamenote MS1037CM Rgb Ledli Makrolu 7200DPI Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 33 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 599.00
Havit Gamenote MS1037CM Rgb Ledli Makrolu 7200DPI Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 33 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 599.00
Havit Gamenote Ms1037Cm Rgb Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Beyaz 599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 599.00
Havit Gamenote Ms1037Cm Rgb Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Siyah 599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 599.00
Havit Gamenote Ms1037Cm Rgb Oyuncu Mouse + Mouse Pad Beyaz

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 699.00
Havit Gamenote Ms1037Cm Rgb Oyuncu Mouse + Mouse Pad Siyah

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 699.00
Havit Gamenote Rgb Ledli Makrolu 7200Dpi Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Siyah

Satıcı: MediaMarkt

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 700.00
Havit Gamenote Rgb Ledli Makrolu 7200Dpi Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 700.00
Havit Ms1037Cm Oyuncu Mouse ve Pad Siyah 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 709
Havit Ms1037Cm Oyuncu Mouse Ve Pad Beyaz 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 709
Havit Gamenote MS1037CM RGB Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Beyaz

Satıcı: OZMUS AVM

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 969.03
Havit Gamenote MS1037CM RGB Gaming Oyuncu Mouse + Mouse Pad - Siyah

Satıcı: OZMUS AVM

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 969.03

Havit Gamenote MS1037CM Mouse Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote MS1037CM Mouse Temel Özellikleri

Optik

Havit Gamenote MS1037CM Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Ergonomik
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 7200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 6 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Var
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 8 milyon
• Uzunluk (Mouse) 125 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 41 mm
• Ağırlık (Mouse) 138 g
• Mouse Diğer Özellikler Oyunculara Özel Pad Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek LED DPI Göstergesi
• Mouse Kablo Uzunluğu 160 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Havit Gamenote MS1037CM Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.