Hawk HM420 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Hawk HM420 Mouse Fiyatları

Hawk Gaming Chair HM420 4K Hz 26000 Dpı Tri-Mode Kablosuz/Bluetooth Şarj Standlı Siyah Gaming Mouse

Satıcı: GarajOnline | 2 yorum

4.088,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4088.06
Hawk Gaming HM420 4K Hz 26000 DPI Tri-Mode Kablosuz/Bluetooth Şarj Standlı Gaming Mouse (Beyaz)

Satıcı: Garaj Online

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 4059
Hawk Gaming Hawk HM420 4K Hz 26000 DPI Tri-Mode Kablosuz - Bluetooth Şarj Stand Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: Garaj Online Elektronik

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 4049.00
Hawk Gaming Hawk HM420 4K Hz 26000 DPI Tri-Mode Kablosuz - Bluetooth Şarj Stand Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Garaj Online Elektronik

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 4049.00
Hawk Gaming Chair HM420 4K Hz 26000 Dpı Tri-Mode Kablosuz/Bluetooth Şarj Standlı Beyaz Gaming Mouse

Satıcı: GarajOnline | 2 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 4399.00
Hawk Gaming Hm420 4k Hz 26000 Dpı Tri-mode Kablosuz/bluetooth Şarj Standlı Beyaz Gaming Mouse Gaming cok-renkli

Satıcı: mediamarkt

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 4750.00
Hawk Hm420 4K Hz 26000 DPI Tri-Mode Kablosuz Bluetooth Şarj Standlı Gaming Mouse Siyah 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 4999.00
Hawk Hm420 4K Hz 26000 DPI Tri-Mode Kablosuz Bluetooth Şarj Standlı Gaming Mouse Beyaz 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 4999.00

Hawk HM420 Mouse Fiyat Geçmişi

Hawk HM420 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Hawk HM420 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları HM420B HM420S

Hawk HM420 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.