Hoco GM21 Platinum Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Hoco GM21 Platinum Mouse Fiyatları

Hoco GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse-(1903) - normal kar7888-5394

Satıcı: Akıllıphone

215,28 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 225.28
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse (Siyah)

Satıcı: AKILLI PHONE

269,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 269.28
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse

Satıcı: bilmate

316,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 316.98
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse Siyah

Satıcı: bilmate

316,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 316.98
Hoco GM21 Platinium 1600DPI 2.4g Bluetooth Kablosuz Optik Mouse - Siyah

Satıcı: Akıllıphone | 9 yorum

289,55 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 299.55
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse 302,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 312.21
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse Siyah

Satıcı: Sepetegelsin

480,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 480.34
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Sepetegelsin

508,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 508.26
HOCO GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse Beyaz

Satıcı: sepetegelsin

528,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 538.98
Hoco GM21 Platinium 1600DPI 2.4g Bluetooth Kablosuz Optik Mouse - Beyaz

Satıcı: sepetegelsin | 9 yorum

634,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 634.93
Hoco GM21 Platinium 1600dPi 2.4G Bluetooth Kablosuz Optik Mouse-(1903) - normal kar7888-5394

Satıcı: Acar Magazası

644,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 644.00

Hoco GM21 Platinum Mouse Fiyat Geçmişi

Hoco GM21 Platinum Mouse Temel Özellikleri

Optik

Hoco GM21 Platinum Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 105 mm
• Genişlik (Mouse) 60 mm
• Yükseklik (Mouse) 31 mm
• Ağırlık (Mouse) 43 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)

Hoco GM21 Platinum Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.