Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

HP 320MK Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Hp Kablolu 320MK Klavye Mouse Set 9SR36AA

Satıcı: JetKlik

807,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 807.46
HP 9SR36AA 320MK Kablolu Klavye Mouse Set

Satıcı: JetKlik

769,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 769.86
Hp Kablolu Masaüstü 320Mk Fare Ve Klavye Seti (9Sr36aa)

Satıcı: JetKlik

773,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 773.20
HP 9SR36AA Kablolu 320MK Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: JetKlik

790,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 790.50
HP Kablolu Masaüstü 320MK Fare ve Klavye ()

Satıcı: JetKlik

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 799.00
Hp 320Mk Kablolu Klavye Mouse Seti Türkçe 9Sr36Aa Siyah

Satıcı: JetKlik

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 849.00
HP 9SR36AA Kablolu 320MK Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: K.S.A.GRUP

1.022,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1022.91
Hp 320Mk Kablolu Set Siyah (9Sr36ut)

Satıcı: Ucuz Sepet

1.189,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1189.20
HP 320MK Kablolu Set Siyah (9SR36UT)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.691,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 1691.81
Hp 320MK Kablolu Set Siyah (9SR36UT)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.749,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1749.81
HP 320MK Kablolu Set Siyah (9SR36UT)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.749,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 1749.81

HP 320MK Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

HP 320MK Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Yok

HP 320MK Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Track Red Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 104 mm
• Genişlik (Mouse) 63 mm
• Yükseklik (Mouse) 36 mm
• Ağırlık (Mouse) 76 g
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

HP 320MK Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.