HP 200 Mouse (X6W31AA)

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

HP 200 Mouse Fiyatları

HP 200 Kablosuz Mouse X6W31AA

Satıcı: Hepsiburada | 512 yorum

408,64 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 418.64
HP 200 Kablosuz Mouse Siyah X6W31AA

Satıcı: Aykstore

485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 485.00
Hp 200 Kablosuz Mouse Siyah X6w31aa

Satıcı: İlirya Store

519,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 519.90
Hp Wireless Mouse 200 - Siyah

Satıcı: GENBİLGİTEKNOLOJİLERİ

525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 525.00
HP 200 Kablosuz Mouse Siyah X6W31AA

Satıcı: Hepbizde

540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 540.00
HP 200 X6W31AA Wireless Optik Mouse 1000Dpı 2.4Ghz

Satıcı: MEGAMALL

551,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 551.93
HP 200 X6W31AA Optik Mouse siyah

Satıcı: Woomino

557,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 557.07
Hp 200 X6w31aa Wireless Optik Mouse

Satıcı: Woomino

557,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 557.10
HP 200 Kablosuz Mouse X6W31AA

Satıcı: Woomino

569,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 569.05
HP 200 Kablosuz Mouse X6W31AA

Satıcı: Elektro Sepeti

687,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 687.27
HP 200 X6W31AA Kablosuz Optik Mouse siyah

Satıcı: yuromer

695,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 695.64
HP X6w31aa 200 Kablosuz Mouse (Siyah) 759,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 769

HP 200 Mouse Fiyat Geçmişi

HP 200 Mouse Temel Özellikleri

Optik

HP 200 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Kırmızı LED Teknolojisi
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 95 mm
• Genişlik (Mouse) 59 mm
• Yükseklik (Mouse) 34 mm
• Ağırlık (Mouse) 78 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 365 gün
• Mouse Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları X6W31AA 2HU82AA 2HU83AA 2HU84AA 2HU85AA

HP 200 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.