Hxsj T90 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Hxsj T90 Mouse Fiyatları

Hxsj T90 Mouse Fiyat Geçmişi

Hxsj T90 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Hxsj T90 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Hxsj T90 Mouse Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
  • Faydalı
  • Yeni
  • Eski

TiSKE T**** Profil Resmi
TiSKE T**** N11 den 550 TL aldım. Enpara 5 taksit.
11 günde Çinden bana geldi. Sip verirken çinden geleceğinin farkında değildim.
kargo takibi kolay oldu. En son ARAS kargo getirdi.
Fare biraz boyuna uzun 13 cm. Genişliği standrt.
Küçük eli olanlar dikkat etsinler. Normal ve büyük eli olanlar için ele oturuyor.
Sol el kullananlar biraz zorlanabilir. Çünki farenin sol kenarda ileri geri tuşları var.
Sol el yüzük ve serçe parmaklar değebiliyor ve ekran sayfanız değişebiliyor.
Ama biraz dikkat edince alışılabilir. Ben sürekli sağ el istemediğim için sol elimi de alıştırmıştım daha önce.
Plastiği kaliteli parlak değil, mat ve pürüzsüz. fare her yüzeyde çalışıyor, Beyaz tahta yüzeyde, kıyafet üstünde koltukta fark etmiyor.
Farenin her yerinde pavyon ışıkları var. Sürekli renk değiştiriyor. Kullanılmayınca ışık oyunları azalıyor.
% 75 pil ile geldi. DPI değiştirme tuşu çok pratik. denetim masasından ayar yapmaya gerek yok.
Hızlar arasında geçiş çok basit..Hareketlerde Gecikme yok. 1600 DPI yeterli geldi bana.
Ben iki PC de tek fare kullanmak için aldım. Oyunla işim yok.
PC lere BT ile kurmak basit ancak mode değişimi anlatıldığı kadar kolay değil.
2 PC ye de BT ile kurdum ancak PC değiştirme yapamadım.
Son çare en cok kullandığım PC ye 2,4 usb ye taktım. mode tuşuna 3 cü basışımda PC deşiyor.
Yani PC değiştirmek reklam resimlerindeki gibi kolay değil.
Mode değiştirme hayal ettiğim gibi değil. Belki de ben beceremedim
BT geçişleri yapmayınca windowstan bağlan tuşuna basmak istiyorum
Ama bağlan tuşu yok. sadece eşleştirildi bilgisi var.
Bu arada geçişlerde PC bazen kitleniyor
Üretici firma adına hiç bir yerde bilgi yok zaten benzer ışıklı farelerin hepsi muhtemelen aynı firma üretimi olsa gerek.
Çünki ışık oyunları en büyük kanıtı.
Devamını Oku
Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
st
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2024 Tüm Hakları Saklıdır.