Hytech Gamy HYK-46 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mekanik Tuşlar:
Yok

Hytech Gamy HYK-46 Klavye Fiyatları

Hytech HYK-46 Gamy Mavi Tuşlu Kablolu Q Oyuncu Klavye siyah

Satıcı: Teknomeda

296,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 296.24
Hytech Hyk-46 Gamy Usb Q Klavye-mouse Mavi-siyah

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 300.00
Hytech Hyk-46 Gamy Siyah Usb Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Elektro Sepeti

301,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 301.80
Hytech Hyk-46 Gamy Siyah Usb Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Elektro Sepeti

301,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 301.80
Hytech HYK-46 GAMY Usb Kırmızı Tuşlu Oyuncu Klavye

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

265,50 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 275.5
Hytech HYK-46 GAMY-RED Usb Kablolu Gaming Q Klavye siyah

Satıcı: 11Ofis

325,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 325.50
Hytech HYK-46 GAMY Siyah USB Yeşil Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Amazon.com.tr

332,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 342.5
newnet HYK-46 Gamy Usb Gaming Oyuncu Klavyesi - Standart Q Klavye

Satıcı: Occusis

337,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 337.89
Hytech Hyk-46 Gamy Siyah USB Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyes

Satıcı: Elektro Sepeti | 1 yorum

338,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 338.00
Hytech HYK-46 GAMY Siyah USB Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi - Siyah - Kırmızı

Satıcı: öz-ka gsm ve teknoloji magazaları | 15 yorum

295,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 305
Hytech HYK-46 GAMY Siyah USB Yeşil Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

359,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 359.22
Hytech HYK-46 GAMY Usb Kırmızı Tuşlu Oyuncu Klavye

Satıcı: Smallman

375,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 375.57
Hytech Hyk-46 Gamy Siyah Usb Yeşil Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

381,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 381.77
Hytech Hyk-46 Gamy Siyah Usb Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

381,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 381.77
Hytech HYK-46 GAMY Siyah USB Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

359,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 369.22

Hytech Gamy HYK-46 Klavye Fiyat Geçmişi

Hytech Gamy HYK-46 Klavye Temel Özellikleri

Yok

Hytech Gamy HYK-46 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Klavye Tuş Basma Ömrü 10 milyon
• Uzunluk (Klavye) 470 mm
• Genişlik (Klavye) 150 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Renklendirilmiş Oyun Tuşları
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm

Hytech Gamy HYK-46 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.