Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Hytech Gamy HYK-46 Combo Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Hytech Hyk- 46 Gamy Combo Siyah Klavye Mouse Set

Satıcı: Newnet

343,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 343.20
Hytech HYK-46 Gamy Combo Kırmızı Tuşlu Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set siyah

Satıcı: NewNetpazar

354,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 354.79
Hytech Hyk- 46 Gamy Combo Siyah Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: NewNetpazar

354,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 354.79
Hytech Hyk-46 Combo Siyah Usb Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye Mouse Set

Satıcı: OFISGRUPTEDARIK

387,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 387.03
Hytech HYK-46 GAMY COMBO Siyah USB Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: Prime

390,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 390.04
Hytech Hyk-46 Gamy Combo Siyah USB Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: lideroutlet | 70 yorum

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 399.00
Hytech Hyk-46 Gamy Combo Siyah Usb Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: lider elektronik

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 419.00
Hytech HYK-46 GAMY COMBO Siyah USB Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: newnet pazarlama

434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 434.00
Hytech HYK-46 GAMY COMBO Siyah USB Mavi Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: newnet pazarlama

434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 434.00
Hytech HYK-46 COMBO Siyah USB Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye +mouse set

Satıcı: NewNet

439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 439.00
Hytech Hyk-46 Combo Siyah Usb Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye +Mouse Set

Satıcı: Elektro Sepeti

439,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 439.30
Hytech Hyk-46 Gamy Combo Siyah USB Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: lideroutlet | 70 yorum

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 449.00
Hytech HYK-46 GAMY COMBO Siyah USB Kırmızı Tuşlu Q Gaming Oyuncu Klavye + Mouse Set

Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE KİTABEVİ

599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 609.9
Hytech HYK-46 Gamy Combo Oyuncular için Makrolu Klavye Mous Set 577,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 587.04

Hytech Gamy HYK-46 Combo Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Hytech Gamy HYK-46 Combo Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mekanik Tuşlar:
Yok

Hytech Gamy HYK-46 Combo Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Uzunluk (Klavye) 465 mm
• Genişlik (Klavye) 150 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Renklendirilmiş Oyun Tuşları
• Klavye Kablo Uzunluğu 150 cm

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 100 mm
• Genişlik (Mouse) 75 mm
• Yükseklik (Mouse) 45 mm
• Ağırlık (Mouse) 100 g
• Mouse Kablo Uzunluğu 135 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Hytech Gamy HYK-46 Combo Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.