Inca Adrogos IKG-440 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Inca Adrogos IKG-440 Klavye Fiyatları

Inca Ikg-440T Blue Switch Mekanik Klavye Klavye Empousa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.087,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1087.60
Inca Ikg-440t Empousa  Blue Switch Anti-ghost Mekanik  Gamıng Klavye

Satıcı: onlinealisverisyap

1.108,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 1108.99
Inca Ikg-440T Blue Switch Mekanik Klavye Klavye Empousa

Satıcı: ZmTeknoloji

1.140,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1140.90
IKG-440T Mavi Switch Mekanik Klavye RGB 16 Efekt | 104 Tuş Kablolu Anti-Ghosting Windows/Mac Uyumlu

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM

1.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 1309.99
Inca IKG-440T Empousa  Blue Switch Anti-Ghost Mekanik  Gamıng Klavye - Diğer - Renkli

Satıcı: FaboTeknoloji

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1349.00
Nusrat Bilişim Inca IKG-440T Empousa Blue Switch Mekanik Keyboard

Satıcı: Smallman

1.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1410.00
Inca İkg-440T Empousa Blue Switch Mekanik Keyboard Kablolu Klavye

Satıcı: pazareyle

1.663,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 1663.06
Inca İkg-440T Empousa Blue Switch Mekanik Keyboard Kablolu Klavye

Satıcı: Pazareyle

1.734,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1734.66
Inca Empousa Blue Switch Anti-Ghost Mekanik Gaming Klavye IKG-440T

Satıcı: GOLD GLOBAL

2.448,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2448.52

Inca Adrogos IKG-440 Klavye Fiyat Geçmişi

Inca Adrogos IKG-440 Klavye Temel Özellikleri

Var

Inca Adrogos IKG-440 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Özellikleri Mavi Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı 24
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Klavye Raporlama Hızı 1000 Hz
• Klavye Gövdesi Alüminyum Gövde
• Uzunluk (Klavye) 458 mm
• Genişlik (Klavye) 213 mm
• Bilek Desteği Var
• Bilek Desteği Özelliği Sabit
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Güçlendirilmiş Tuşlar (Double Injection)
• Klavye Kablo Uzunluğu 165 cm

Inca Adrogos IKG-440 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.