Inca Empousa IMG-GT16 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Inca Empousa IMG-GT16 Mouse Fiyatları

Inca IMG-GT16 Rgb LED 6400 Dpı Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM | 7 yorum

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 499.00
Oyuncu Mouse Img-gt16 Rgb Led 6400 Dpı 7 Adet Macro Tuş 12 G Optik Sensör Teknolojisi 7 Adet Programlanabilir Tuş 137 gr 1.8 m Örgü Kablo Tuş 6 RGB Led Tuş Sayısı Windows 7 8 10 11

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM

570,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 580.71
Inca Img-Gt16 Kablolu Usb 6400Dpi Siyah Gaming Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

627,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 627.50
Inca Img-Gt16 Gt13 RGB Led 6400 Dpı Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

648,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 648.90
Inca Img-Gt16 Gt13 RGB Led 6400 Dpı Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: inti bilişim

658,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 658.63
Inca Img-Gt16 Kablolu Usb 6400Dpi Siyah Gaming Mouse

Satıcı: ZmTeknoloji

669,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 669.20
Inca IMG-GT16 RGB GAMİNG MOUSE

Satıcı: İnti Bilişim

674,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 674.99
Inca IMG-GT16 Rgb LED 6400 Dpı Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: FaboTeknoloji | 7 yorum

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 679.00
INCA IMG-GT16 Kablolu USB 6400dpi Siyah Gaming Mouse

Satıcı: Hızlı Stok

1.015,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1015.94

Inca Empousa IMG-GT16 Mouse Fiyat Geçmişi

Inca Empousa IMG-GT16 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Inca Empousa IMG-GT16 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 6400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 6 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 7 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Tarama Hızı 32 IPS
• Hızlanma 12 G
• Uzunluk (Mouse) 121 mm
• Genişlik (Mouse) 66 mm
• Yükseklik (Mouse) 41 mm
• Ağırlık (Mouse) 137 g
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Inca Empousa IMG-GT16 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Inca Empousa IMG-GT16 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.