Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Inca IBK-568BT Dual Mod TouchPad Klavye Fiyatları

Inca Ibk-568bt Dual MOD Bluetooth + 2.4g Touch PAD Smart Keyboard (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 610,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 620.35
Inca IBK-568BT Dual Mod Bluetooth + 2.4g Touch Pad Smart Keyboard - Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 9 yorum

976,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 976.00
Inca Ibk-568bt Dual Mod Bluetooth + 2.4g Touch Pad Smart Keyboard 939,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 949
INCA IBK-568BT DUAL MODE BLUETOOTH+ 2.4G TOUCHPAD SMART KLAVYE

1 yorum

976,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 986
Inca IBK-568BT Dual Mod Bluetooth + 2.4G Touch Pad Smart Klavye siyah

Satıcı: intibilisim | 1 yorum

1.068,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1068.57
Inca IBK-568BT Dual Mod Bluetooth + 2.4G Touch Pad Smart Klavye siyah

Satıcı: azomik

1.068,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1068.57
Inca IBK-568BT Dual Mod Bluetooth + 2.4G Touch Pad Smart Keyboard

Satıcı: inti bilişim

1.075,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1075.20
Inca Ibk-568Bt Dual Mod Bluetooth + 2.4G Touch Pad Smart Keyboard

Satıcı: inti bilişim

1.096,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1096.09
Inca IBK-568BT Dual Mod Bluetooth + 2.4G Touch Pad Smart Keyboard

Satıcı: Teknosa

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 1099.00
Inca Ibk-568Bt Dualmod Bluetooth+2.4G Touchpad Klavye

Satıcı: pazareyle

1.246,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1246.41
Inca Ibk-568Bt Dualmod Bluetooth+2.4G Touchpad Klavye - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.285,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1285.87

Inca IBK-568BT Dual Mod TouchPad Klavye Fiyat Geçmişi

Inca IBK-568BT Dual Mod TouchPad Klavye Temel Özellikleri

Yok

Inca IBK-568BT Dual Mod TouchPad Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Inca IBK-568BT Dual Mod TouchPad Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Inca IBK-568BT Dual Mod TouchPad Klavye Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Nuri E***** Profil Resmi

1 yorum

Nuri E***** klavyenin özellikle boşluk tuşu iyi çalışmıyor. bir metin yazarken kelimler arasındaki boşlukları sürekli kontrol etmem gerekiyor. oyun oynarken veya çeşitli programlar çalıştırırken de çok büyük sorun yaratıyor. tuşları güzel ve sessiz ama boşluk tuşu sadede tek bir noktaya basınca çalışıyor o yüzden hiç tavsiye etmiyorum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.