Inca IKG-441 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Inca IKG-441 Klavye Fiyatları

Inca Ikg-441 Işıklı Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

2.417,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2417.10
Inca IKG-441 Işıklı Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi-Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

2.420,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2430.45
Inca Empousa IKG-441 Usb Kablolu RGB Mekanik Gaming Türkçe Q Klavye siyah

Satıcı: ElektroSepeti

3.002,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3002.40
Inca Ikg-441 Empousa Mekanik Gamıng Klavye

Satıcı: inti bilişim

3.685,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3685.99
Inca Empousa IKG-441 Usb Kablolu RGB Mekanik Gaming Türkçe Q Klavye

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM

3.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 3809.99
Inca IKG-441 Empousa Mekanik Gamıng Klavye

Satıcı: inti bilişim

3.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3840.00
Inca Empouse IKG-441 Mekanik Blue Switch Led Oyuncu klavye

Satıcı: FaboTeknoloji | 105 yorum

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 3849.00
Inca IKG-441 Empousa RGB Mekanık Oyuncu Klavye - Siyah

Satıcı: FaboTeknoloji | 1 yorum

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 3849.00
Inca IKG-441 EMPOUSA MEKANİK GAMING KLAVYE

Satıcı: FABO TEKNOLOJİ

3.849,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3849.99
Inca IKG-441 EMPOUSA MEKANİK GAMING KLAVYE

Satıcı: İnti Bilişim

3.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3899.99

Inca IKG-441 Klavye Fiyat Geçmişi

Inca IKG-441 Klavye Temel Özellikleri

Var

Inca IKG-441 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi LED
• Mekanik Tuşlar Var
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı Tümü
• Klavye Raporlama Hızı 1000 Hz
• Uzunluk (Klavye) 440 mm
• Genişlik (Klavye) 215 mm
• Bilek Desteği Var
• Bilek Desteği Özelliği Tak-Çıkar
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler Oyun Modu (Windows Tuşlarının İptali) Yedek Yön Tuşları
• Klavye Kablo Uzunluğu 200 cm

Inca IKG-441 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.