Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Inca IWS-538 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Inca Iws-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 359,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 369.4
Inca IWS-538 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: Prime

636,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 636.02
Inca Iws-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 609
INCA IWS-538T Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set,Yumuşak Yüzeyli Ergonomik Dizayn,Slim Tuş Tasarımı,Çalışma Mesafesi 10m,104 tuş, USB Alıcı

Satıcı: Amazon.com.tr

736,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 746.9
Inca Iws-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set

Satıcı: Koalapazarlama

743,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 743.10
Inca IWS-538 Kablosuz Türkçe Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: teknosa

798,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 798.53
Inca IWS-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set - Siyah

Satıcı: Teknosa | 9 yorum

819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 819.00
Inca IWS-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set

Satıcı: inti bilişim

873,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 873.60
Inca Iws-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set

Satıcı: inti bilişim

882,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 882.69
Inca Iws-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye & Mouse Set

Satıcı: İnti Bilişim

999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 999.99
Peri Store Inca IWS-538T Slim Dizayn Soft Q Klavye & Mouse Set,yumuşak Yüzeyli Ergonomik Dizayn,slim Tuş Tasarımı,çalışma Mesafesi 10M,104 Tuş, USB Alıcı - Adaçayı Yeşili

Satıcı: PeriStoree

1.668,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 1668.04

Inca IWS-538 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Inca IWS-538 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Inca IWS-538 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Uzunluk (Mouse) 105 mm
• Genişlik (Mouse) 65 mm
• Yükseklik (Mouse) 38 mm
• Ağırlık (Mouse) 55 g
• Mouse Diğer Özellikler Otomatik Uyku Modu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Inca IWS-538 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.