Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:
Mouse Tuşları:

Inca IWS-549U Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Inca IWS-549U Multimedya Şarj Edilebilir Kablosuz Klavye Mouse Set

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 37 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 999.00
INCA IWS-549U RECHARGEABLE SILENT KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET

13 yorum

999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 1009
Inca Iws-549u Rechargeable Silent Type-C Wireless Multimedia Klavye & Mouse Set 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 1009
Inca IWS-549U Multimedya Şarj Edilebilir Kablosuz Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: teknosa

1.412,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1412.78
Inca Iws-549U Rechargeable Silent Type-C Wireless Multimedia Klavye & Mouse Set

Satıcı: inti bilişim

1.454,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1454.99
Inca IWS-549U Multimedya Şarj Edilebilir Kablosuz Klavye Mouse Set

Satıcı: inti bilişim

1.487,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1487.04
Inca IWS-549U Rechargeable Sılent Type-C Wireless Multimedya Klavye Mouse Set

Satıcı: FaboTeknoloji | 3 yorum

1.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1499.99
Inca Iws-549u Rechargeable Silent Type-c Wireless Multimedia Klavye & Mouse Set

Satıcı: FABO TEKNOLOJİ | 1 yorum

1.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1499.99
Inca Iws-549u Rechargeable Silent Type-c Wireless Multimedia Klavye & Mouse Set

Satıcı: İnti Bilişim

1.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1599.99

Inca IWS-549U Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Inca IWS-549U Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Mekanik Tuşlar:
Yok

Inca IWS-549U Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Tıklama Ömrü 2 milyon
• Uzunluk (Mouse) 114 mm
• Genişlik (Mouse) 75 mm
• Yükseklik (Mouse) 42 mm
• Ağırlık (Mouse) 80 g
• Mouse Pil Süresi 4 gün
• Mouse Pil Özellikleri Yerleşik Şarj Edilebilir Pil
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Inca IWS-549U Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.