James Donkey 112RS Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

James Donkey 112RS Mouse Fiyatları

James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör Rgb Optik Metalik Gri Mouse

Satıcı: incehesap | 1 yorum

761,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 761.67
JamesDonkey James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör RGB Optik Gri Gaming Mouse

Satıcı: incehesap

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 729
James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör RGB Optik Metalik Gri Gaming Mouse

Satıcı: incehesap

724,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 724.22
James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör RGB Optik Gri Gaming Mouse

Satıcı: incehesap

724,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 724.22
James Donkey 112RS Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse koyu-gri

Satıcı: incehesap

728,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 728.10
James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör RGB Optik Metalik Gri Gaming Mouse 699,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 709
James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör RGB Optik Gri Gaming Mouse 699,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 709
James Donkey 112RS 6200DPI 6 Tuş PMW3327 Sensör Rgb Optik Gri Mouse

Satıcı: incehesap | 2 yorum

761,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 761.67
James Donkey 112RS Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse koyu-gri

Satıcı: DELTABİLİŞİMELAZIĞ

1.022,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1022.07

James Donkey 112RS Mouse Fiyat Geçmişi

James Donkey 112RS Mouse Temel Özellikleri

Optik

James Donkey 112RS Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri Pixart PMW3327 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 6200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tarama Hızı 220 IPS
• Hızlanma 30 G
• Uzunluk (Mouse) 124 mm
• Genişlik (Mouse) 72 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

James Donkey 112RS Mouse Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

kaya Profil Resmi

5 yorum

kaya mouse raporlama hızı 1000 hz midir acaba hiç bir kaynakta bulamadım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.