Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Keychron K2 HE Klavye Fiyatları

Keychron K2 He Special Edition Siyah %75 Gateron Magnetic Nebula Manyetik Switch Hall Effect Rgb Kablosuz Hotswap Mekanik Gaming Klavye (K2H-F1-TR)

Satıcı: WB Technologies | 14 yorum

7.067,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7067.07
Keychron K2 HE Special Edition Siyah %75 Gateron Magnetic Nebula Manyetik Switch Hall Effect RGB Kab

Satıcı: Think24

7.451,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7451.13
Keychron K2 HE Special Edition Siyah %75 Gateron Magnetic Nebula Manyetik Switch Hall Effect RGB Kablosuz Hotswap Gaming Klavye (K2H-F1-TR) 7.438,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7448.97
Keychron K2 He Special Edition Siyah Rgb Manyetik Switch 2.4 Ghz Kablosuz Ahşap Kenarlı Türkçe(K2h-F1-Tr) Klavye

Satıcı: Inventus Bilgisayar

7.614,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7614.80
Keychron K2 HE Special Edition Beyaz %75 Gateron Magnetic Nebula Manyetik Switch Hall Effect RGB Kablosuz Hotswap Türkçe Gaming Klavye (K2H-Q1-TR) 7.748,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7758.96
Keychron K2 He Kablosuz Manyetik Anahtar Türkçe Beyaz Klavye Gateron Çift Raylı Manyetik Bulutsu Anahtarla

Satıcı: Think24

8.142,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8142.29
Keychron K2 He Kablosuz Manyetik Anahtar Türkçe Beyaz Klavye Gateron Çift Raylı Manyetik Bulutsu Anahtarla

Satıcı: Think24

8.341,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 8341.03
Keychron K2 He Kablosuz Manyetik Anahtar Türkçe Beyaz Klavye Gateron Çift Raylı Manyetik Bulutsu Anahtarlar K2h-Q1-Tr Beyaz

Satıcı: WB Teknoloji

8.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8369.10
Keychron K2 He Kablosuz Manyetik Anahtar Türkçe Klavye Gateron Çift Raylı Manyetik Bulutsu Anahtarla

Satıcı: Think24

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8399.00
Keychron K2 HE Special Edition Siyah %75 Gateron Magnetic Nebula Manyetik Switch Hall Effect RGB Kablosuz Hotswap Mekanik Gaming Klavye (K2H-F1-TR)

Satıcı: Think24

8.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8598.00
Keychron K2 HE Kablosuz Manyetik Anahtar Türkçe Klavye Gateron çift raylı manyetik bulutsu anahtarlar.(K2H-Q1-TR)

Satıcı: Think24

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 8609
Keychron K2 He Special Edition Siyah%75 Gateron Magnetic Manyetik Switch Hall Effect Rgb Kablosuz Hotswap Mekanik Gaming Klavye (K2H-F1-TR) - Option-1 - 001-Renkli

Satıcı: OMRSSTORE

19.179,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 19179.44

Keychron K2 HE Klavye Fiyat Geçmişi

Keychron K2 HE Klavye Ürün Ailesi

Keychron K2 HE (K2H-F1-TR) Klavye Türkçe 7.067,07 TL
Keychron K2 HE (K2H-F1) Klavye İngilizce 7.199,00 TL

Keychron K2 HE Klavye Temel Özellikleri

Var

Keychron K2 HE Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları K2H-F1-TR K2H-Q1-TR

Keychron K2 HE Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.