Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Keychron K3 RGB Brown Klavye Fiyatları

Keychron K3 Max %75 Rgb Türkçe Kablosuz Beyaz Mekanik Klavye - Brown Switch

Satıcı: WB Technologies | 4 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 6499.00
Keychron K3 Max QMK/VIA %75 Low Profile Gateron Brown Switch RGB Kablosuz Hotswap Mekanik Gaming (Oy

Satıcı: Think24

6.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 6719.00
Keychron K3 Max %75 RGB Türkçe Brown Switch Kablosuz Beyaz Mekanik Klavye

Satıcı: Think24

7.080,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 7080.03
Keychron K3 Max %75 RGB Türkçe Brown Switch Kablosuz Beyaz Mekanik Klavye

Satıcı: Think24

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 7299.00
Keychron K3 Ultra-Slim Kablosuz Mekanik Klavye-Bluetooth 5.1-Rgb-Hot-Swappable - Optical Mechanical- Brown Switch- Aluminum Frame - Uk Iso Layout - Siyah

Satıcı: ConnectGame | 5 yorum

7.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7999.99
Keychron K3 Max Qmk/vıa %75 Low Profile Gateron Brown Switch Rgb siyah

Satıcı: areyteknoloji

9.536,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 9536.83
Keychron K3 Max %75 RGB Türkçe Brown Switch Kablosuz Beyaz Mekanik Klavye

Satıcı: Erenler Ticaret

12.145,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 12145.34
Keychron K3 Ultra-Slim Kablosuz Mekanik Klavye-Bluetooth 5.1-Rgb-Hot-Swappable - Optical Mechanical- Brown Switch- Aluminum Frame - Uk Iso Layout

Satıcı: ylmzhome

14.117,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 14117.40

Keychron K3 RGB Brown Klavye Fiyat Geçmişi

Keychron K3 RGB Brown Klavye Ürün Ailesi

Keychron K3 RGB Brown (K3-E3-UK) Klavye Kahverengi Anahtar / Optik Mekanik Anahtar / Low Profile 6.499,00 TL
Keychron K3 RGB Red (K3-E1-UK) Klavye Kırmızı Anahtar / Optik Mekanik Anahtar / Low Profile Fiyat bulunamadı

Keychron K3 RGB Brown Klavye Temel Özellikleri

Var

Keychron K3 RGB Brown Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Klavye
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Yok
• Desteklenen Platformlar Windows Mac
• Renk Seçenekleri Siyah
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Keychron K3 RGB Brown Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.