Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Keychron K8 Max Red Klavye Fiyatları

Keychron K8 Max Qmk Rgb %80 Tkl Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Eftelya Store

4.649,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4649.10
Keychron K8 Max %80 Tkl Rgb Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: WB Technologies | 15 yorum

5.914,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 5914.09
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Red Switch K8M-J1-TR Kablosuz Hotswap Türkçe Mekanik Karbon Siyah Gaming Klavye 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5799.00
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Red Switch Kablosuz Hotswap Türkçe Mekanik Karbon Siyah Gaming Klavye 6.198,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6208.97
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Red Switch Kablosuz Hotswap Türkçe Mekanik Karbon Siyah Gaming Klavye (K8M-J1-TR) 6.198,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6208.97
Keychron K8 Max %80 Tkl Rgb Red Switch Kablosuz Hotswap Tr Mekanik Karbon Siyah Gaming (K8m-J1-Tr) Klavye

Satıcı: Inventus Bilgisayar

6.396,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6396.50
Keychron K8 Max %80 Tkl Rgb Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: WB Teknoloji

6.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6509.10
Keychron K8 Max %80 Tkl Rgb Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: Betaplus

6.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6709.00
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: Think24

6.789,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 6789.03
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: Betaplus

6.805,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 6805.44
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: Think24

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 6999.00
Keychron K8 Max %80 TKL RGB Türkçe Red Switch Kablosuz Alüminyum Çerçeve Karbon Siyah Mekanik Klavye

Satıcı: Erenler Ticaret

11.924,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 11924.47

Keychron K8 Max Red Klavye Fiyat Geçmişi

Keychron K8 Max Red Klavye Temel Özellikleri

Var

Keychron K8 Max Red Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Klavye
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Yok
• Desteklenen Platformlar Windows Mac
• Renk Seçenekleri Siyah
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Keychron K8 Max Red Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.