Lenovo Lecoo KB101 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mekanik Tuşlar:
Yok

Lenovo Lecoo KB101 Klavye Fiyatları

Lecoo Kb101 Usb Kablolu Türkçe F Klavye Siyah siyah

Satıcı: szrteknoloji

268,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 268.77
Lecoo Kb101 Usb Kablolu Türkçe F Klavye Siyah siyah

Satıcı: istshopp

297,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 297.60
Lecoo KB101 USB Kablolu Türkçe F Klavye Siyah

Satıcı: Kontorland | 10 yorum

249,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 259.9
Lenovo Lecoo Kb101 Usb Kablolu Siyah Türkçe F Klavye (Numpadli)

Satıcı: Anka Bilgisayar

355,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 355.30
Lecoo KB101 USB Kablolu Türkçe F Klavye Siyah

Satıcı: ISTShop | 10 yorum

375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 375.00
Lenovo Lecoo KB101 USB Kablolu Türkçe Q Klavye Beyaz

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

421,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 421.12
Lenovo Lecoo KB101 Kablolu Klavye

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

421,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 421.12
Lecoo Kb101 Usb Kablolu Türkçe Q Klavye Beyaz

Satıcı: SOFTTEK BİLİŞİM STORE

425,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 425.90
Lecoo Kb101 Usb Kablolu Türkçe Q Klavye Siyah

Satıcı: ENTRENDİBUL

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 429.00
Lecoo KB101 USB Kablolu Türkçe Q Klavye - QWERTY Türkçe Tuş Dizilimi, Sayısal Tuş Takımına Sahip, Sıvı Dökülmelerine Dayanıklı, Ayarlanabilir Yükseklik, Win, Mac, Linux ile Uyumlu Klavye Siyah

Satıcı: Altıparmak

438,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 448
Lecoo Kb101 Usb Kablolu Türkçe Q Klavye Beyaz

Satıcı: ENTRENDİBUL

440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 440.00
Lenovo Lecoo KB101 USB Kablolu Klavye Q Beyaz

Satıcı: AYTTİCARET

557,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 557.44
Lenovo Lecoo KB101 USB Kablolu Siyah Türkçe F Klavye (Numpadli)

Satıcı: AYTTİCARET

557,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 557.44
Lenovo Lecoo KB101 USB Kablolu Klavye F Siyah

Satıcı: okurbilisim

780,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 790.69

Lenovo Lecoo KB101 Klavye Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo KB101 Klavye Temel Özellikleri

Yok

Lenovo Lecoo KB101 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Klavye Tuş Basma Ömrü 10 milyon
• Uzunluk (Klavye) 439 mm
• Genişlik (Klavye) 133 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Yok
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Su Sıçramalarına Dayanıklı

Lenovo Lecoo KB101 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.