Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Lenovo Lecoo KW200 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Lecoo KW200 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set Siyah

Satıcı: ENHASFİYAT | 19 yorum

595,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 595.20
Lenovo Lecoo Kw200-Bk Siyah Kablosuz Ofis Klavye Mouse Seti (Numpadli)

Satıcı: Anka Bilgisayar

592,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 592.90
Lenovo Lecoo Q Kablosuz Siyah Klavye/Mouse Set Kw200

Satıcı: KHİ-ZAİ

1.073,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1073.50
Lecoo KW200 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set siyah

Satıcı: teknopcsarf

599,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 599.85
Lenovo Lecoo Kw200 Q Türkçe Kablosuz Siyah Klavye + Mouse Seti

Satıcı: Teknoraks

616,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 616.60
Lenovo Lecoo KW200 Kablosuz Klavye & Mouse Set

Satıcı: Teknopcsarf

625,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 625.65
Lecoo KW200 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set - QWERTY Türkçe Dizilim Klavye, 1200DPI Optik Fare, Win/Mac Uyumlu, Sıvı Dökülmesine Dayanıklı, Tam Boyutlu Türkçe Q Klavye Mouse Seti Siyah

Satıcı: Teknoraks

628,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 638
Lecoo KW200 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set siyah

Satıcı: Netsiparis

633,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 633.70
LENOVO KW200 Kablosuz Klavye Mouse

Satıcı: KIZILASLAN BİLGİSAYAR

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 650.00
LENOVO Lecoo KW200 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: Aison

664,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 664.00
Lenovo Lecoo KW200 Kablosuz Klavye & Mouse Set

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

664,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 664.05
Lenovo Lecoo KW200 Kablosuz Klavye & Mouse Set Q Siyah

Satıcı: netsipariş

675,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 675.12
Lecoo Lenovo Lecoo Kablosuz Türkçe Q Klavye Mouse Set Siyah KW200-S

Satıcı: MYK-IN TECH

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 679.00
Lenovo Lecoo KW200 Kablosuz Klavye & Mouse Set Q Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

719,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 719.06
Lenovo Lecoo Kablosuz Türkçe Q Klavye Mouse Set Kw200-B Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

751,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 751.60
Lenovo Lecoo Kablosuz Türkçe Q Klavye Mouse Set Kw200-B Siyah

Satıcı: elitstore

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 899.00

Lenovo Lecoo KW200 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo KW200 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Lenovo Lecoo KW200 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 106 mm
• Genişlik (Mouse) 62 mm
• Yükseklik (Mouse) 38 mm
• Ağırlık (Mouse) 65 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)

Lenovo Lecoo KW200 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.