Lenovo Lecoo MS102 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Lenovo Lecoo MS102 Mouse Fiyatları

Lecoo MS102 USB Kablolu 2400DPI 4 Tuşlu Optik Mouse siyah

Satıcı: Teknostore

276,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 276.21
Lenovo Lecoo Ms102 2400Dpı 4 Tuşlu Usb Kablolu Optik Mouse

Satıcı: MARKON

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 299.00
Lenovo Lecoo Ms102 800/1200/1600 Dpı 4 Tuşlu Usb Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Aytticarett

319,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 319.60
Lenovo Lecoo MS102 Kablolu Mouse

Satıcı: Teknostore

343,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 343.00
Lenovo Lecoo MS102 800/1200/1600 DPI 4 Tuşlu USB Kablolu Optik Mouse - Siyah

Satıcı: PROMENT BİLİŞİM | 23 yorum

295,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 305
Lecoo MS102 USB Kablolu 2400DPI 4 Tuşlu Optik Mouse siyah

Satıcı: UzayElektronik

362,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 362.70
Lenovo Lecoo MS102 800/1200/1600 DPI 4 Tuşlu USB Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Aytticaret

371,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 371.76
Lenovo Lecoo MS102 800/1200/1600 DPI 4 Tuşlu USB Kablolu Optik Mouse

Satıcı: AYTTİCARET

410,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 410.76
Zemheri Lenovo Lecoo MS102 800/1200/1600 Dpı 4 Tuşlu USB Kablolu Optik Mouse - Siyah

Satıcı: zemheri

444,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 444.32
Lenovo Lecoo Ms102 2400 Dpi 4 Tuşlu Usb Kablolu Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

652,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 652.00
Nacario Lenovo Lecoo Ms102 800/1200/1600 Dpı 4 Tuşlu Usb Kablolu Optik Mouse

Satıcı: Nacario

761,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 761.98

Lenovo Lecoo MS102 Mouse Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo MS102 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Lenovo Lecoo MS102 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 2400 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 108 mm
• Genişlik (Mouse) 63 mm
• Yükseklik (Mouse) 36 mm
• Ağırlık (Mouse) 99 g
• Mouse Diğer Özellikler Aşınmaya Dirençli Kir Tutmaz Kaplama
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Lenovo Lecoo MS102 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.