Lenovo Lecoo MS105 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Lenovo Lecoo MS105 Mouse Fiyatları

Lenovo Lecoo Ms105 3200 Dpı 6 Tuşlu Kablolu Rgb Led Aydınlatmalı

Satıcı: MARKON

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 299.00
Lecoo MS105 Kablolu 3200DPI 6 Tuşlu RGB LED Aydınlatmalı 103gr Ağırlık Optik Sensör Oyuncu Mouse Siyah

Satıcı: Proment Bilişim

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 359
Lenovo Lecoo Ms105 3200 Dpı 6 Tuşlu Kablolu Rgb Led Aydınlatmalı Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Teknoraks

361,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 361.90
Lenovo Lecoo MS105 3200 DPI 6 Tuşlu Kablolu RGB Led Aydınlatmalı Gaming Oyuncu Mouse - Siyah

Satıcı: teknoraks | 7 yorum

391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 391.00
Lecoo Ms105 Kablolu 3200dpı 6 Tuşlu Rgb Led Aydınlatmalı Gaming Optik Mouse Siyah

Satıcı: Aison

406,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 406.00
Lenovo Lecoo MS105 3200 DPI 6 Tuşlu Kablolu RGB Led Aydınlatmalı Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Teknoraks

442,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 442.26
LENOVO LECOO MS105 3200 DPI 6 TUŞLU KABLOLU RGB LED AYDINLATMALI GAMING MOUSE

Satıcı: Teknostore

445,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 445.23
Lecoo Ms105 Kablolu 3200dpı 6 Tuşlu Rgb Led Aydınlatmalı Gaming Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 485.00
Lenovo Lecoo MS105 RGB Gaming Oyuncu Mouse

Satıcı: Teknostore

493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 493.00
LENOVO LECOO MS105 3200 DPI 6 TUŞLU KABLOLU RGB LED AYDINLATMALI GAMING MOUSE

Satıcı: AYTTİCARET

606,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 606.35
Lenovo Lecoo MS105 3200 Dpı 6 Tuşlu Kablolu Rgb LED Aydınlatmalı Gaming Oyuncu Mouse - Çok Renkli

Satıcı: Zibox Elektronik

651,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 651.59
Lenovo Lecoo Ms105 3200 Dpi 6 Tuşlu Kablolu Rgb Led Aydınlatmalı Gaming Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 824.00

Lenovo Lecoo MS105 Mouse Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo MS105 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Lenovo Lecoo MS105 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 3200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 123 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 38 mm
• Ağırlık (Mouse) 103 g
• Mouse Diğer Özellikler Petek Tasarımlı (Delikli Mouse)
• Mouse Kablo Uzunluğu 140 cm
• Mouse Kablo Özelliği Örgü Kablo
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Lenovo Lecoo MS105 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.