Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod Mouse Fiyatları

Lecoo WS210 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu WiFi + Bluetooth RGB Aydınlatmalı Şarj Edilebilir Sessiz Optik Mouse Siyah

Satıcı: ENHASFİYAT | 93 yorum

530,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 530.10
Lecoo Lenovo Ws210 Dual Mod Rgb Bluetooth Ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: ENHASFİYAT

528,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 528.65
Lecoo Lenovo Ws210 Dual Mod Rgb Wifi+ Bluetooth 1600dpı 6 Tuşlu Şarjlı Sessiz Kompakt Kablosuz Mouse

Satıcı: ENHASFİYAT

528,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 528.65
Lecoo WS210 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu WiFi + Bluetooth RGB Aydınlatmalı Şarj Edilebilir Sessiz Optik Mouse Beyaz

Satıcı: ENHASFİYAT | 93 yorum

534,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 534.75
Lecoo WS210 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu RGB Şarj Edilebilir Sessiz Mouse siyah

Satıcı: Polybotum

557,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 557.07
Lecoo WS210 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu RGB Şarj Edilebilir Sessiz Mouse beyaz

Satıcı: Polybotum

557,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 557.07
Lenovo Lecoo Ws210 Dual Mod Rgb 2.4Ghz Wifi+ Bluetooth 1600Dpi 6 Tuşlu Şarjlı Sessiz Kompakt Kablosuz Optik Mouse Beyaz 599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 599.00
Lecoo Ws210 Kablosuz 1600dpı 6 Tuşlu Çift Modlu Wifi Bluetooth Rgb Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: ENTRENDİBUL

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 719.00
Lecoo Ws210 2.4G Wifi Wireless Bluetooth Charging Mouse Beyaz

Satıcı: hız market

887,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 887.80
Lecoo Ws210 Kablosuz 1600dpı 6 Tuşlu Çift Modlu Wifi Bluetooth Rgb Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknomerkezim

912,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 912.52
Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod RGB Bluetooth ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: TeknoMerkezim

935,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 935.53
Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod RGB Bluetooth ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Siyah

Satıcı: TeknoMerkezim

935,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 935.53
Lenovo Lecoo Ws210 Wifi+ Bluetooth Kablosuz 2.4Ghz Beyaz 6Tuşlu Şarjlı Mouse

Satıcı: BilgePazar

949,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 949.20

Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod Mouse Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod Mouse Temel Özellikleri

Optik

Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 250 Hz
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 62 mm
• Yükseklik (Mouse) 34 mm
• Ağırlık (Mouse) 75 g
• Mouse Diğer Özellikler USB Tip-C Şarj Kablosu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri Yerleşik Şarj Edilebilir Pil
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Lenovo Lecoo WS210 Dual Mod Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.