Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Mouse Fiyatları

Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Bluetooth ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

519,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 519.92
Lecoo WS211 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu Şarj Edilebilir Optik Mouse siyah

Satıcı: Teknostore

528,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 528.24
Lecoo WS211 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu WiFi + Bluetooth Şarj Edilebilir Sessiz Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore | 30 yorum

586,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 586.00
Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Bluetooth ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 598.00
Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Bluetooth ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore

666,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 666.39
Lecoo WS211 Kablosuz 1600DPI 6 Tuşlu Çift Modlu Şarj Edilebilir Optik Mouse siyah

Satıcı: MaxiTekno

670,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 670.53
Lecoo WS211 Dual Mod 2.4GHz WiFi + Bluetooth 1600DPI 6 Tuşlu Şarjlı Sessiz Kompakt Kablosuz Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore | 30 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 699.00
Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Bluetooth ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore

707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 707.00
Lenovo Lecoo Ws211 Beyaz Şarjlı Sessiz Ergonomik Optik Kablosuz Mouse

Satıcı: m-teknoloji

789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 789.60
Lenovo Lecoo Ws211 Dual Mod Bluetooth Ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Siyah

Satıcı: Teknostore

944,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 944.00
Lenovo Lecoo Ws211 Dual Mod Bluetooth Ve Kablosuz Şarj Edilebilir Optik Mouse Beyaz

Satıcı: Teknostore

1.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1069.00

Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Mouse Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Mouse Temel Özellikleri

Optik

Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri V108 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 3 milyon
• Uzunluk (Mouse) 103 mm
• Genişlik (Mouse) 60 mm
• Yükseklik (Mouse) 33 mm
• Ağırlık (Mouse) 57 g
• Mouse Diğer Özellikler USB Tip-C Şarj Kablosu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Lenovo Lecoo WS211 Dual Mod Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.