Lenovo Lecoo WS212 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Lenovo Lecoo WS212 Mouse Fiyatları

Lenovo Lecoo Ws212 1600 Dpı 4 Tuşlu Kablosuz Siyah Optik Mouse

Satıcı: Anka Bilgisayar

264,60 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 274.6
Lenovo Lecoo Ws212 1600 Dpı 4 Tuşlu Kablosuz Siyah Optik Mouse

Satıcı: Zemheri Alışveriş

347,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 347.40
Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu PC, Mac, Dizüstü Bilgisayar için, USB Mini Alıcı ile Optik Mouse Beyaz & Mavi

Satıcı: Nepal Bilişim

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 359
Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu Optik Mouse Beyaz & Mavi - Beyaz - Mavi

Satıcı: Nepal Bilişim | 12 yorum

389,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 389.67
Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu Optik Mouse Siyah siyah

Satıcı: UzayElektronik

389,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 389.67
Lenovo Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: Aytticaret

399,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 399.50
Lecoo Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu Sessiz PC, Mac, Dizüstü Bilgisayar için, USB Mini Alıcı ile Optik Mouse Siyah

Satıcı: UcuzSepet | 12 yorum

418,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 418.13
Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu Optik Mouse Siyah siyah

Satıcı: elitstore

428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 428.00
Lenovo Lecoo WS212 Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: AYTTİCARET

441,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 441.77
Lenovo Lecoo WS212 Kablosuz Mouse Siyah

Satıcı: elitstore

446,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 446.40
Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu PC, Mac, Dizüstü Bilgisayar için, USB Mini Alıcı ile Optik Mouse Siyah

Satıcı: Altıparmak

457,82 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 467.82
Lenovo Lecoo WS212 Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu Optik Mouse Siyah

Satıcı: elitstore

460,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 460.21
Lecoo Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu USB Mini Alıcı ile Optik Mouse Beyaz & Mavi

Satıcı: Arttablo

511,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 511.77
Lecoo Kablosuz 1600DPI 4 Tuşlu USB Mini Alıcı ile Optik Mouse Beyaz & Pembe

Satıcı: Arttablo

521,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 521.07

Lenovo Lecoo WS212 Mouse Fiyat Geçmişi

Lenovo Lecoo WS212 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Lenovo Lecoo WS212 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 2 milyon
• Uzunluk (Mouse) 106 mm
• Genişlik (Mouse) 57 mm
• Yükseklik (Mouse) 27 mm
• Ağırlık (Mouse) 47 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 180 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)

Lenovo Lecoo WS212 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Lenovo Lecoo WS212 Mouse Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Fatih y******* Profil Resmi

34 yorum

Fatih y******* Üründe Bluetooth özelliği yok. Sizin yüzünüzden yanlış ürün aldım. Lütfen düzeltir misiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Fatih y******* Uyarınız için teşekkür ederiz.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.